X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Bacau

już od 6590 zł
03 mar 10 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Bacau

Bilety lotnicze Polska Bacau

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
08 maj (śro)
LOT
Bacau
12 maj (nie)
Blue Air
Warszawa
07 maj (wto)
Lufthansa
Bacau
10 maj (pią)
Blue Air
Warszawa
08 maj (śro)
Lufthansa
Bacau
10 maj (pią)
Blue Air
Warszawa
07 maj (wto)
Lufthansa
Bacau
13 maj (pon)
Blue Air
Warszawa
08 maj (śro)
Lufthansa
Bacau
13 maj (pon)
Blue Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Bacau

Przewodnik po lotach Wrocław Bacau

Podróż dziecka samolotem bez opieki

Większość tradycyjnych linii lotniczych i duża część tanich lotów Wrocław - Bacau daje możliwość podróżowania dzieci bez opieki nikogo dorosłego. Najczęściej wszystko jest zależne od wieku malucha. Co musisz wiedzieć, jeśli chcesz wysłać dziecko samo w podróż samolotem?

W jakim wieku dzieci mogą podróżować samodzielnie?

Badania w pierwszym momencie okazują się zaskakujące – co czwarte dziecko wybiera się w podróż bez rodziców. Trzeba jednakże wiedzieć, że w badaniach wzięto pod uwagę wszystkich niepełnoletnich, a znaczna większość z nich to tylko nastolatki, które dobrze radzą sobie w samolocie.

Najczęściej od 4 roku życia maluchy mogą podróżować bez opieki. Wcześniej musi towarzyszyć im ktoś dorosły lub starsze rodzeństwo (powyżej 16 lat). Dzieci w każdym wieku mogą na pokładzie samolotu liczyć na pomoc obsługi.

Samodziely lot dziecka samolotem

Wszyscy przewoźnicy, w tym także tanie loty Wrocław - Bacau, mają wypracowane własne sposoby radzenia sobie z najmłodszymi. Dziećmi zajmuje się specjalnie oddelegowana stewardessa, na pokładzie znajdują się specjalnie dla nich odpowiednie zabawki, przykładowo kredki. Trzeba też zamówić odpowiedni posiłek dla malucha.

Jednakże kierując malucha do samolotu trzeba też pamiętać o tym, by w jego bagażu podręcznym znalazły się zabawne rzeczy. Nie zapomnij także o ukochanej przytulance i klockach, którymi dziecko może zabić czas. Dzięki temu dzieci także mogą znaleźć coś w ofercie tanich lotów Wrocław - Bacau.

Linie lotniecze

Koniecznie sprawdź, którzy przewoźnicy obsługują trasę Wrocław - Bacau