X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Baden

już od 164 zł
28 sty 04 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
28 sty (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
04 lut (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
25 sty (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
04 lut (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
01 lut (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
04 lut (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
18 lut (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
25 lut (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
08 cze (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
22 cze (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Baden

Przewodnik po lotach Wrocław Baden

Co możesz mieć przy sobie w czasie lotu Wrocław - Baden?

Jeśli po raz pierwszy zdecydowaliśmy się korzystać z oferty jaką mają tanie loty Wrocław - Baden, to z pewnością jednym z zagadnień, które nas dręczą jest to, co możemy wziąć ze sobą na pokład. Warto się już wcześniej zorientować w tej kwestii, mamy możliwość także skorzystać z rozpiski, jaka jest umieszczana na stronie każdego z przewoźników , tak żebyśmy mieli gwarancję, że nie zabierzemy niczego, co może się okazać problematyczne w czasie kontroli.

Co do bagażu kabinowego na lot Wrocław - Baden?

Najważniejszą kwestią będzie to, co mamy prawo przewozić w bagażu kabinowym podczas tego lotu Wrocław - Baden. Dozwolone będzie zabranie płynów, do ilości 1 litra, ale w pojemnikach maksymalnie 100 ml. Powinniśmy tu pamiętać, że do takich płynów zalicza się też szampon oraz żel do mycia. Dodatkowo w bagażu kabinowym tanie loty Wrocław - Baden pozwalają nam posiadać tablet, laptop lub trochę żywności, a to znaczy, że będziemy mogli sobie umilić wyprawę. Koniecznie mają się w nim znajdować dokumenty konieczne do lotu, czyli dowód osobisty oraz karta pokładowa, ponieważ bez nich odbycie nawet naprawdę krótkiego przelotu nie jest możliwe. Nie wolno nam za to brać jakichkolwiek ostrych rzeczy.

Bagaż rejestrowany na lot Wrocław - Baden to coś innego

Musimy mieć świadomość, że tanie loty Wrocław - Baden dają nam szansę wykupienia jeszcze bagażu rejestrowanego. W nim możemy trzymać to wszystko, co nie weszło do tego kabinowego, a także to, czego w podręcznym mieć nie możemy. To znaczy, że nawet wykupując najkorzystniejszy bilet , w bagażu, jaki poleci w luku bagażowym możemy mieć ostre przedmioty, wieźć odrobinę alkoholu, ale również płyny w opakowaniach większych niż 100 ml. Ale także tu nie możemy na lot Wrocław - Baden wnieść niczego, co będzie napełnione gazem, dlatego możemy zapomnieć o latarce gazowej czy butli napełnionej propan butanem.

Trzeba wejść na witrynę, na której zamawialiśmy tanie loty Wrocław - Baden i sprawdzić co możemy ze sobą zabrać, a czego nie. W dodatku niesamowicie pomocna będzie lista, co może się znaleźć w konkretnym bagażu, tak żebyśmy uzyskali gwarancję, że także nieświadomie, nie będziemy próbować zabrać do samolotu tego, czego na nim nie powinno być w czasie podróży Wrocław - Baden.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Olafsfjordur Pula

Tanie loty Bruksela Zabljak

Tanie loty Astipalea Fagurholsmyri

Tanie loty Uzwil Moron

Tanie loty Cork Bobadilla

Tanie loty La Palma Rønne

Tanie loty Larisa Engelberg

Tanie loty Skelleftea Kopenhaga

Tanie loty Kardla Buchs Sg

Tanie loty Goa Rostów