X
Ładowanie...

Tanie loty Eurowings Wrocław Barcelona

już od 195 zł
02 mar 09 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Barcelona

Bilety lotnicze Wrocław Barcelona

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
04 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
25 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
08 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
11 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
22 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
25 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
08 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
09 maj (czw)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Eurowings Wrocław Barcelona

Przewodnik po lotach Eurowings Wrocław Barcelona

Czy chcemy z lotu Wrocław - Barcelona korzystać w ciąży?

Jeździmy coraz więcej, czy to w sytuacjach służbowych czy prywatnie. To znaczy, że wiele kobiet zastanawia się, czy bycie w ciąży nie jest tutaj przeciwwskazaniem do takiego sposobu podróżowania. Jak się jednak okazuje, jeżeli jedynie przebiega ona właściwie i nie ma żadnego zagrożenia, to na spokojnie można zamówić tanie loty Wrocław - Barcelona, oczywiście pamiętając o kilku wytycznych.

Okres ciąży oraz oświadczenie od ginekologa

Jeśli planujemy skorzystać z propozycji na najtańsze loty , ale jesteśmy w ciąży, to trzeba wiedzieć, że dobrze będzie latać w drugim trymestrze. Wtedy dzieciątko będzie już dostatecznie rozwinięte, a więc nie grożą mu różnice ciśnień, a i my będziemy czuć się lepiej. Warto jednak pamiętać, że nie możemy latać po 36. tygodniu, a u niektórych przewoźników lot Wrocław - Barcelona będzie zabroniony także prędzej, więc warto to sprawdzić. Poza tym, powinnyśmy sprawdzić regulamin konkretnego przewoźnika , bo każdy z nich może mieć inne założenia odnośnie lotów kobiet w ciąży, jak również przeróżne ułatwienia dla nich. Nie mniej, trzeba posiadać przy sobie dokument od ginekologa, ponieważ jedynie książeczka ciąży może nie starczyć, żeby wpuszczono nas na lot Wrocław - Barcelona.

Kiedy już znajdziesz się w samolocie Wrocław - Barcelona

Nie było zakazów do latania, to świetnie! Teraz zapamiętaj, aby wybrać trwający jak najkrócej lot , dzięki temu wyprawa nie okaże się być, aż tak trudna. W dodatku podczas zapięcia pasów dopilnuj, aby znajdowały się one pod brzuchem, a nie na nim. Jeśli potrzebujesz pomocy, proś o to stewardessę. W czasie przelotu Wrocław - Barcelona jeżeli to możliwe, wstań co pół godziny i przespaceruj się, bo przesiadywanie w jednakowej pozycji nie będzie zbyt przyjemnym przeżyciem. Tanie loty Wrocław - Barcelona czasami oferują ciężarnym odprawę na samym początku, jak również pomoc przy transporcie walizki, przez to warto się upewnić na co możesz tutaj liczyć.

Tanie loty Wrocław - Barcelona zachęcają do częstego korzystania z ich usług. W większości przypadków, ciąża nie jest do tego zakazem. Ale zawsze trzeba się co do tego upewniać u ginekologa, a także zapoznać się z regulaminem konkretnych przewoźników. Trzeba też przejrzeć zapisy w kraju do którego pragniemy polecieć. Czasami, nie godzą się one wpuścić do siebie kobiet w ciąży, jeśli będzie za chwilę termin rozwiązania, i tutaj linie lotnicze nic już nie mogą robić.