X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Wrocław Bari

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
13 paź 20 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Wrocław Bari

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Wrocław Bari

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Wrocław Bari

Przewodnik po lotach WizzAir Wrocław Bari

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Linie lotnicze oferują obecnie tak wiele połączeń, że możemy udawać się praktycznie w każdy zakątek świata. Chcesz zorganizować urlop z dziećmi? Omawiamy najlepsze wskazówki, dzięki którym zarówno przelot Wrocław - Bari linią Wizz Air, jak i sama wycieczka przebiegną bez zakłóceń.

Profilaktyczna wizyta u lekarza

Kontrola lekarska jest konieczna nie tylko przy wycieczkach do egzotycznych miejsc. Przed podróżą należy odwiedzić z dzieckiem lekarza, żeby upewnić się, że jego stan zdrowia zezwala na wyjazd. Warto też sprawdzić stan uzębienia u stomatologa czy wykonać badania alergologiczne - pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemności podczas podróży. W przypadku egzotycznych destynacji warto wykonać odpowiednie szczepionki.

Sprawdź przed wylotem

Jeśli wyjeżdżacie w obrębie UE, warto wyrobić sobie bezpłatnie tzw. kartę EKUZ, która potwierdzi polskie ubezpieczenie zdrowotne. Istotnym dokumentem jest również dowód osobisty, a w przypadku wyjazdów poza Unię Europejską - paszport dla dziecka.

Podróżujcie spokojnie

Ochrona przed nieprzewidzianymi zdarzeniami powinna być priorytetem w czasie każdej wycieczki z dziećmi. Odpowiednie ubezpieczenie to najlepsza opcja, która pokryje koszty leczenia, zagubionych walizek, leczenia stomatologicznego czy powrotu do Polski. Obecnie umowę można zawrzeć przez internet, co zdecydowanie upraszcza cały proces.

Podróż samolotem Wrocław - Bari linią Wizz Air

Długa podróż samolotem może rozdrażnić nawet najbardziej cierpliwego malucha. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - zabierzcie ze sobą ulubioną figurkę, a także miękką poduszkę. Można też zastosować inny sposób i wręczyć dziecku niewielkie maskotki przed wejściem na pokład.

Co zapakować do walizek

Przed Wami lot Wrocław - Bari linią Wizz Air? Kosmetyczna z lekami to jeden z najważniejszych elementów każdej walizki. Powinny znaleźć się w niej leki przeciwbiegunkowe, przeciwgorączkowe, preparaty dezynfekujące, kosmetyki z filtrem, ale potrzebne okazują się także plastry, nawilżane chusteczki, krople do oczu czy środki nawadniające.