X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Wrocław Belfast

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
13 paź 20 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Wrocław Belfast

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Wrocław Belfast

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Wrocław Belfast

Przewodnik po lotach Ryanair Wrocław Belfast

Jak przeżyć lot Wrocław - Belfast linią Ryanair z pociechą?

Pojawienie się potomstwa w ogóle nie musi oznaczać, że powinniśmy rezygnować z podróżowania, wręcz przeciwnie przy dobrej organizacji możemy dziecko zabierać ze sobą. Trzeba jednak pamiętać, że tygodniowego niemowlaka nie wolno zabrać do samolotu, ponieważ jego układ oddechowy i krążenia, nie będą jeszcze dość silne. Z pierwszym lotem dziecka najlepiej, więc poczekać aż skończy dwa miesiące.

Optymalne pomysły na trasie Wrocław - Belfast linią Ryanair

Jeżeli planujemy przelot z dzieckiem, musimy zadbać o to, aby na trasie było jak najmniej przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wtedy i maleństwo, i my mniej się zmęczymy, a co się z tym wiąże, będziemy posiadali wspanialszy humor. Jeżeli jeszcze zdecydujemy się na wieczorny przelot, to ma szansę się okazać, że dziecko będzie spało przez jego większą część, a więc tym spokojniej minie nam cała podróż. Dodatkowo poszukując biletów w korzystnej cenie, powinniśmy pamiętać, że dzieci przez pierwsze dwa lata siedzą na kolanach rodzica, a wtedy płacimy za jego bilet jakieś 10 procent normalnego w zależności od linii. Jednak przy starszym dziecku płacimy już za pełen bilet, czasami jedynie tanie loty Wrocław - Belfast linią Ryanair proponują kilkuprocentowe zniżki dla dzieciaczków.

O czym jeszcze trzeba wiedzieć przed lotem Wrocław - Belfast linią Ryanair?

Warto sobie zostawić troszkę czasu, tak abyśmy ze spokojem mieli szansę się przyszykować do wylotu. Na lotnisko musimy przyjechać prędzej, tak aby bez stresu oddać nasze bagaże, móc spożyć coś delikatnego i spokojnie pójść do łazienki na chwilę przed wylotem, gdzie przewiniemy maleństwo. Spora część linii lotniczych oferujących swe usługi na danej trasie

zezwoli nam z maleństwem wejść pierwszym do samolotu, a zatem będziemy mieli szansę zająć naprawdę dogodne miejsca. Może się okazać, że tanie loty Wrocław - Belfast linią Ryanair nie posiadają w swojej ofercie podawania jedzenia, a więc musimy pamiętać o schowaniu dla dzieciaczka nie tylko chusteczek, ukochanej zabawki i pieluszki, ale też jakiegoś jedzenia. Przy czym zazwyczaj dziecko podróżujące na kolanach nie ma prawa do swojego bagażu, czyli wszystko musimy pomieścić w nasz podręczny.

Poproś o wsparcie

Jeśli będziesz lecieć pierwszy raz, nie bój się prosić o pomoc. Tak samo jeżeli potrzebna jest pomoc przy maluszku, również poproś o to. Tanie loty Wrocław - Belfast linią Ryanair posiadają odpowiednio przeszkolony personel, który będzie miał za zadanie pomóc podróżnym, a więc także i wam. Jeżeli maleństwo będzie płakać, spróbuj mu podać pierś albo butelkę. Pamiętaj również o zabraniu zabawek. Nie pozwalaj, by potomstwo swoim zachowaniem, kopaniem w fotel, pociąganiem za włosy, trącaniem przeszkadzało współpasażerom. Lecz też nie kajaj się za to, że płacze. Wykupiliście bilety na tanie loty Wrocław - Belfast linią Ryanair i staliście się pełnoprawnymi pasażerami. Być może twoje potomstwo nie przepada za lataniem, ale pamiętaj, że nawet najcięższa trasa posiada swoją metę.

Trzeba myśleć w jaki sposób można się przyszykować do lotu Wrocław - Belfast linią Ryanair z dzieckiem, tak aby uczynić wszystko co tylko realne, by podróż przeminęła spokojnie oraz bez niepotrzebnych stresów.