X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Bilbao

już od

31 lip 07 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Bilbao

Bilety lotnicze Wrocław Bilbao

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Bilbao

Przewodnik po lotach Wrocław Bilbao

Rent a car podczas podróży Wrocław - Bilbao- o czym warto wiedzieć!Krótki poradnik dla podróżnych

Lecisz z rodziną w podróż Wrocław - Bilbao, a Twoim marzeniem jest odwiedzenie jak największej ilości mniejszych miasteczek w trakcie całego wyjazdu? Jeśli posiadasz kolejne środki finansowe, które możesz zainwestować w całą wycieczkę oraz posiadasz ważne prawo jazdy, polecamy wynająć auto na czas trwania podróży Wrocław - Bilbao. Możesz tego dokonać na miejscu lub przed wyjazdem przez Internet za pomocą naszej witryny internetowej FRU.PL w zakładce Usługi, która dobierze najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie według podanych parametrów przez Ciebie w formularzu. Z wypożyczaniem auta najlepiej nie czekać na ostatnią chwilę tylko zrobić to z pewnym wyprzedzeniem, wtedy mamy większą szansę na wypożyczenie auta, które spełni wszystkie nasze wymagania. Opcja internetowa jest mniej stresująca, ponieważ uzupełniasz formularz w domu, z zapasem czasu na dokładne zapoznanie się z warunkami najmu samochodu, dlatego znacząco wcześniej warto rozważyć taką opcję.

Odbiór auta

Przed wyjazdem Wrocław - Bilbao wydrukuj potwierdzenie rezerwacji i dane teleadresowe do wypożyczalni, z usług której skorzystamy. W przypadku niejasności mogą okazać się niezbędne. Na miejscu przeczytaj umowę, którą podpiszesz. Trzeba sprawdzić czy nie różni się od oferty wykupionej przez Internet i czy umowa zawiera informacje o tych usługach, za które pobrana została opłata. Aby odebrać zarezerwowany samochód wymagane jest przedstawienie dokumentu, potwierdzającego tożsamość, może to być dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Samochód można odebrać, a potem zostawić w wyznaczonym przez klienta miejscu. Nie musi to być, oczywiście, dwa razy to samo miejsce. W przypadku niektórych wypożyczalni podstawianie aut pod wskazany adres jest usługą dodatkowo płatną. Nie wszystkie wypożyczalnie są otwarte całodobowo, jednak po wcześniejszym ustaleniu jak najbardziej auto można odebrać lub oddać nawet w porze nocnej. Podczas odbierania auta sprawdź stan pojazdu, a więc wszelkie zarysowania czy wgniecenia powinny zostać odnotowane przez pracownika zdającego samochód. Gdy podczas odbioru samochodu nie uczestniczy pracownik wypożyczalni, warto zrobić zdjęcia uszkodzeń, które będą pomocne w razie ewentualnych rozszczeń ze strony pośrednika.

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wypożyczaniu auta?

Przede wszystkim należy dowiedzieć się o zasadach zwrotu paliwa i opłatach z tym związanych. Najczęściej pośrednicy wynajmujący samochody informują klienta o ilości paliwa w baku i żadają takiej samej ilości w chwili oddania samochodu. W przeciwnym wypadku paliwo uzupełnia wypożyczalnia, jednak doliczy za to dodatkową opłatę. Najistotniejszym aspektem umowy jest kwestia polisy ubezpieczeniowej. By czuć się bezpiecznie, powinniśmy mieć wykupione ubezpieczenie OC oraz AC i kradzieży -Theft insurance. Są one najczęściej zawarte w cenie wynajmu auta, ale w biurze wypożyczalni warto jeszcze dopytać o zakres ochrony takiej polisy ubezpieczeniowej.