X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Bruksela

już od 80 zł
02 mar 09 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Bruksela

Bilety lotnicze Wrocław Bruksela

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
24 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
26 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
12 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
14 mar (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
10 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
14 mar (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
25 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
03 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
25 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
07 mar (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Bruksela

Przewodnik po lotach Wrocław Bruksela

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, najbardziej zastanawia osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to nie tylko sam lot, ale często po prostu lotnisko. Zamieszanie, hałas, nieznana sytuacja – to jest przecież mało komfortowe doświadczenie. Dowiedz się, czego możesz się spodziewać przed wylotem i jak można się do tego przygotować.

Nie bój się odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest taka stresująca. Najważniejsze, by zabrać ze sobą wszelkie dokumenty. Kiedy podróżujesz na terenie Europy, potrzebny ci jest jedynie dowód osobisty. Teraz już wszystkie linie, również tanie loty Wrocław - Bruksela, wydają bilety w formie elektronicznej. Nie musisz nic wydrukować, potrzebne jest wyłącznie potwierdzenie rezerwacji.

W trakcie odprawy obsługa sprawdzi twój bagaż, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Straż ma prawo do poproszenia cię o ściągnięcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza znajdującego się na taśmie wszelkie monety i papiery, które masz w spodniach, włóż tam również neseser, odzienie wierzchnie lub szalik.

Sposób zapakowania bagażu do tanich lotów Wrocław - Bruksela

Tanie loty najczęściej pozwalają wziąć wyłącznie bagaż podręczny. Nie bój się – jest on na tyle duży, że bez problemu się do niego spakujesz. Jednakze należy każdą sprawę rozważyć tak, by bagaż bez problemu został poddany kontroli, a cała konstrukcja ciasno skręconych podkoszulek nie została zburzona.

Na szczycie połóż wszystkie dokumenty – w końcu będziesz musiał je wyciągnąć w czasie kontroli. Zapakuj wszystko tak, aby pod ręką znalazła się także kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Preparaty przelej do plastikowych buteleczek. Tuż pod zapięciem torby warto położyć także inne płyny. Jeżeli obsługa będzie kazała ci coś zostawić, nie będzie potrzeby burzyć starannie upakowanego bagażu. Żeby się przed tym uchronić, wcześniej dowiedz się, co można wnosić na pokład w tanich lotach Wrocław - Bruksela.