X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Wrocław Cancun

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 paź 17 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Wrocław Cancun

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Lufthansa Wrocław Cancun

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Lufthansa Wrocław Cancun

Przewodnik po lotach Lufthansa Wrocław Cancun

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta podróży jest obecnie tak rozbudowana, że możemy latać praktycznie w każdy zakątek świata. Chcesz zorganizować wakacje z maluchami? Omawiamy praktyczne porady, dzięki którym zarówno podróż Wrocław - Cancun linią Lufthansa, jak i sama wycieczka będą maksymalnie komfortowe dla dziecka.

Sprawdź stan zdrowia malucha

Jest to niezbędne nie tylko przy wycieczkach do egzotycznych miejsc. Przed podróżą warto odwiedzić z dzieckiem lekarza, żeby upewnić się, że podróż będzie dla niego bezpieczna. Warto także sprawdzić stan uzębienia u stomatologa czy zrobić badania alergologiczne - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. W przypadku egzotycznych destynacji warto przeprowadzić odpowiednie szczepionki.

Jakie dokumenty będą potrzebne

Jeśli wyjeżdżacie w obrębie Unii Europejskiej, warto wyrobić sobie bezpłatnie Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która udokumentuje polskie ubezpieczenie zdrowotne. Ważnym dokumentem jest również dowód osobisty, a w przypadku wyjazdów poza Unię Europejską - paszport dla dziecka.

Czy warto wykupić polisę

Wypadek to ostatnia rzecz, która powinna zdarzyć się w podróży. Odpowiednia polisa ubezpieczeniowa to najlepsze rozwiązanie, które pokryje koszty hospitalizacji, opóźnionego połączenia, kradzieży rzeczy osobistych oraz transportu medycznego. Obecnie umowę można zawrzeć online, co bardzo upraszcza cały proces.

Komfort w samolocie Wrocław - Cancun linią Lufthansa

Kilkugodzinna podróż samolotem może rozdrażnić nawet najbardziej cierpliwego maluszka. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną książeczkę, a także miły w dotyku kocyk. Dobrym sposobem jest wręczenie dziecku niewielkich przekąsek przed wylotem.

Zawartość walizek

Przed Wami lot Wrocław - Cancun linią Lufthansa? Apteczka to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej torby. Powinny trafić do niej leki przeciwalergiczne, przeciwbólowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kremy przeciwsłoneczne, ale przydatne okazują się również plastry, środek na komary, antybiotyki czy elektrolity.