X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Chania

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
21 kwi 28 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Chania

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Wrocław Chania

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Wrocław Chania

Przewodnik po lotach Wrocław Chania

Loty z przesiadkami –poznaj zalety takiego wyboru

Jeśli chcesz odwiedzić najatrakcyjniejsze zakątki globu, jednocześnie sięgając po oferty tanich lotów Wrocław - Chania, powinieneś przygotować się na przesiadki. To nieszczególnie bezproblemowe, jednakże przelot z przesiadkami często posiada dużo zalet. Dowiedz się, kiedy czasami należy przygotować się na takie rozwiązanie i jak urządzić loty z przesiadkami.

Zalety lotów łączonych, czyli zaoszczędź pieniądze

To naprawdę zdumiewające, rejsy z przesiadkami mogą być dużo tańsze, niż jeden bilet bezpośrednio do celu. Po pierwsze z tego względu, że proponują je tanie loty na trasie Wrocław - Chania, ale to nie wszystko. Zaskakująco niedrogie przesiadki masz możliwość wyszukać posiłkując się usługą Smart Connection, która pozwoli ci na znalezienie rejsów na twoją kieszeń.Korzystanie z tej usługi pozwoli zaoszczędzić nawet 60% wydatków. Co więcej nie ma potrzeby przetrząsać wyszukiwarek i samodzielnie znajdować wszystkich połączeń. Narzędzie przeprowadzi to bez twojego udziału – od razu dostaniesz łączną trasę i za pomocą jednego kliknięcia zabukujesz bilety.

Organizacja przesiadek

Oczywiście decydując się na trasę z przesiadkami należy wziąć pod uwagę kilka problemów organizacyjnych. Po pierwsze trzeba tak wszystko rozplanować, byś miał pewność, że dotrzesz na następny lot. Podczas opóźnionego rejsu muszą pomóc ci linie lotnicze – mają obowiązek znalezienia ci miejsca w kolejnym rejsie. Jednakże mimo to trzeba wziąć pod uwagę dostateczny czas na przesiadkę. 30 minut to minimum, abyś przedostał się do kolejnej bramki i to wyłącznie w takim wypadku, że posiadasz jeden bilet i korzystasz z usług jednego przewoźnika tanich lotów Wrocław - Chania. Jeśli jest inaczej koniecznie trzeba odprawić się drugi raz przed wylotem.

Godnym uwagi rozwiązaniem jest zrobienie sobie długiego postoju. Nie musisz czekać w poczekalni, nawet kilka godzin to wystarczający czas, żebyś odwiedzić miasto, w którym czekasz. Zatem na miejsce przesiadki planuj znane, turystyczne miasta.