X
Ładowanie...

Tanie loty United Airlines Wrocław Chicago

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
24 kwi 01 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty United Airlines

Wrocław Chicago

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze United Airlines Wrocław Chicago

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje United Airlines Wrocław Chicago

Przewodnik po lotach United Airlines Wrocław Chicago

Czy możemy wnieść leki na lot Wrocław - Chicago linią United Airlines

Jeżeli posiadaliśmy wcześniej możliwość skorzystać z propozycji lotu Wrocław - Chicago linią United Airlines, to bez wątpienia orientujemy się, w jaki sposób trzeba spakować bagaż. Co jednak, kiedy teraz musimy przewieźć ze sobą medykamenty? Mamy świadomość, w jaki sposób to wygląda, które medykamenty możemy ze sobą zabrać oraz czy mamy szansę je mieć w bagażu podręcznym? Warto sprawdzić tą sprawę, tak żebyśmy mieli świadomość, że lot Wrocław - Chicago linią United Airlines przeminie nam miło i bez zbędnego stresu.

Medykamenty w walizce podręcznej w czasie lotu Wrocław - Chicago linią United Airlines.

Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że jeśli zarezerwowaliśmy bilet na tanie loty Wrocław - Chicago linią United Airlines, to podobnie jak podczas lotów regularnych, medykamenty mamy możliwość mieć w walizce podręcznej. Oczywiście musimy poinformować o ich posiadaniu w czasie kontroli osobistej, jak również powinniśmy je trzymać w osobnej torebce. Wówczas wszystko pójdzie szybciej, więc będziemy mogli w końcu skorzystać z naszego najtańszego biletu na lot. Działanie będzie takie, że przewozić mamy możliwość medykamenty ogólnodostępne, które będą udostępnione dla każdego oraz takie na receptę. Przy tych drugich, powinniśmy posiadać oświadczenie od lekarza, bo może się przydać w celu potwierdzenia leków.

Jakie jest ograniczenie na ich liczbę?

Jeśli idzie o leki w płynie, nie ma ograniczenia na ich ilość. To oznacza, że mamy szansę zabrać na pokład syrop pojemniejszy niż 100 ml. Nie mniej, musimy brać tylko taką liczbę medykamentów, która będzie nam faktycznie potrzebna podczas wycieczki. Tanie loty Wrocław - Chicago linią United Airlines pozwalają też na zabranie na pokład niewielkich, spakowanych igieł, jeżeli jakiś medykament musi być podawany podskórnie, ale ich wnoszenie również powinniśmy natychmiast przedstawić podczas sprawdzania. Ale, nawet jeśli wybraliśmy najkrótszy lot, to i tak możemy mieć ze sobą niezbędne leki wypisane na receptę, jak również krople do oczu czy środek do dezynfekcji, jeśli ma mniej niż 70% alkoholu.

Jeżeli sprawdzimy zasady związane z przewiezieniem leków, to dowiemy się, że mamy szansę także posiadać w samolocie sprzęt medyczny. Ale warto zapytać w liniach lotniczych

jak to się odbędzie z transportem tego typu urządzeń jak zasobnik z tlenem albo defibrylator, bo być może muszą znajdować się w luku bagażowym. Nie mniej świadomość, że możemy zabrać ze sobą medykamenty oraz potrzebne urządzenia medyczne, pozwoli nam wreszcie bez problemów skorzystać z propozycji, jaką posiadają dla swoich klientów tanie loty Wrocław - Chicago linią United Airlines.