X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Wrocław Dortmund

już od 298 zł
04 paź 11 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir Wrocław Dortmund

Bilety lotnicze WizzAir Wrocław Dortmund

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
13 paź (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Dortmund
16 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Wrocław
01 paź (nie)
WizzAir
Dortmund
03 paź (wto)
Ryanair
Wrocław
01 paź (nie)
WizzAir
Dortmund
04 paź (śro)
Ryanair
Wrocław
01 paź (nie)
WizzAir
Dortmund
02 paź (pon)
EasyJet
Wrocław
30 wrz (sob)
WizzAir
Dortmund
03 paź (wto)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Wrocław Dortmund

Przewodnik po lotach WizzAir Wrocław Dortmund

Wizzair to jedna z najlepszych tanich linii lotniczych w Europie. Mimo krótkiego stażu w branży od samego początku dostarcza pasażerom usługi o wysokim standardzie. Wybierz lot na linii Wizzair Wrocław - Dortmund i zwiedź zagłębie przemysłowe Ruhry z wieloma fabrykami, browarami czy giełdami i zadumaj się na chwilę nad monumentalnymi maszynami stworzonymi przez człowieka.

Lot Wizzair Wrocław - Dortmund trwa zaledwie 1 godzinę i 35 minut, ale na pewno zdążysz docenić świetną i przyjazną obsługę oraz komfort wygodnych, charakterystycznych foteli w kolorze fioletowym. Wylądujesz na lotnisku oddalonym od centrum o około 16 kilometrów, ale szybko i wygodnie dotrzesz do miasta autobusem z przystanku przy wejściu na terminal lub koleją.