X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Wrocław Faro

już od 948 zł
15 sie 22 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Faro

Bilety lotnicze Wrocław Faro

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
25 sie (wto)
Lufthansa
Faro
02 wrz (śro)
Lufthansa
Wrocław
26 sie (śro)
Lufthansa
Faro
01 wrz (wto)
Lufthansa
Wrocław
24 sie (pon)
Lufthansa
Faro
31 sie (pon)
TAP (Air Portugal)
Wrocław
23 sie (nie)
Lufthansa
Faro
02 wrz (śro)
Lufthansa
Wrocław
24 sie (pon)
Lufthansa
Faro
02 wrz (śro)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Wrocław Faro

Przewodnik po lotach Ryanair Wrocław Faro

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Wrocław - Faro linią Ryanair to dla wielu osób ogromny stres związany nie tylko z samym faktem wzbijania się w przestworza, ale między innymi z koniecznością przejścia odprawy. Jak przebiega odprawa i na co trzeba się przygotować? Przedstawiamy praktyczny przewodnik dla podróżnych.

Staw się na lotnisku wcześniej

Planujesz wyjazd Wrocław - Faro linią Ryanair? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której turyści nadają bagaże główne, a także otrzymują karty pokładowe. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, przybądź na lotnisko na 2,5 godziny przed startem. W pierwszej kolejności należy stawić się przy odpowiedniej bramce i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport a także bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest nadanie bagażu rejestrowanego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności podróżny otrzymuje kartę pokładową, na której znajdują się dane personalne, numer miejsca oraz data odlotu.

Jak wygląda kontrola bezpieczeństwa

Po otrzymaniu karty pokładowej trzeba udać się do bramki bezpieczeństwa. To tutaj sprawdza się dokonywana jest kontrola bagażu wnoszonego na pokład, który przechodzi przez skaner. Podróżny jest zobowiązany do wyjęcia metalowych przedmiotów - chodzi między innymi o pasek od spodni, monety czy sprzęty elektroniczne - telefon, tablet i przejścia przez bramkę sprawdzającą. W niektórych przypadkach przeprowadzana jest kontrola osobista.

Szybka odprawa

Po odbyciu kontroli pasażer z bagażem podręcznym może w końcu udać się do bramki w hali odlotów. Po okazaniu karty pokładowej personel prosi o przejście do specjalnego rękawa lub autokaru transportującego podróżnych do samolotu. Należy również zauważyć, że w dzisiejszych czasach wielu przewoźników, np. obsługujących loty Wrocław - Faro pozwala przejść odprawę online, co bardzo upraszcza cały proces.