X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Flen

już od 80 zł
18 lip 25 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
18 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
29 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
18 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
30 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
20 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
30 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
22 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
30 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
17 wrz (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Sztokholm
19 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Flen

Przewodnik po lotach Wrocław Flen

Pierwszy lot samolotem Wrocław - Flen - to warto wiedzieć! Poradnik dla pasażerów, czego mogą się spodziewać w trakcie lotu

Wybierasz się poraz pierwszy samolotem Wrocław - Flen i boisz się lecieć? Dodatkowo w prasie już nie raz widziałeś materiał o turbulencjach i innych niedogodnościach związanych z lataniem? Niżej prezentujemy listę sytuacji, których możesz się spodziewać, ale co do zasady, nie zawsze występują.

Jak przygotować się do lotu Wrocław - Flen - zalecenia dla podróznych

W końcu dotarłeś na pokład samolotu,który zabierze Cię w wymarzoną podróż Wrocław - Flen, zajmujesz wybrane miejsce i co dalej? Po pierwsze to usiąść wygodnie, zapiąć pasy bezpieczeństwa , a po drugie słuchać poleceń kadry obsługującej lot. Od klasy organizatora lotu zależy, jak komfortowy będzie lot. Niemniej jednak siedzenie w fotelu lotniczym nie zawsze jest korzystne dla zdrowia podróżującego, zwłaszcza w sytuacji, gdy lot jest kilkugodzinny. Fotele lotnicze współcześnie są niewygodne, zazwyczaj dotyczy to tanich linii lotniczych, ale nie jest to regułą.Permanentne siedzenie w nich przez dłuższy okres czasu może doprowadzić do utrudnionego krążenia krwi. W ostateczności odczuwać będziesz ból głowy. Dlatego zaleca się mały spacer po samolocie od czasu do czasu w celu rozprostowania nóg, o ile nie ma przesłanek tego zabraniających. Przy starcie i przy lądowaniu występują przysieszenia związane ze zmianą prędkości samolotu i skokiem ciśnienia w kabinie. Nie każdy organizm ludzki reaguje na te bodźce w ten sam sposób. Dlatego ważne jest, aby poznać nieco własne ciało i jakie są jego reakcje na przeciążenia i wahania ciśnienia. Skutecznym środkiem dla większości podróżnych odczuwających przeciążenia i zmiany ciśnienia jest zwykłe ssanie pastylek miętowych. W związku z możliwymi nudnościami nie zaleca się spożywania napojów alkoholowych, które mogą dodatkowo niekorzystnie wpłynąć na Twoje samopoczucie.Trzeba też wiedzieć, że w kabinie samolotu powietrze jest dość suche. Aby uniknąć dyskomfortu z tym związanego, poleca się pić dużo wody lub innych napojów.

Turbulencje, jako stały element podróży samolotem

Organizujesz podróż samolotem do Wrocław - Flen ale boisz się turbulencji? Zanim wycofasz się z zakupu biletu na lot zapoznaj się, czy jest się czego obawiać. Turbulencje to burzliwe ruchy mas powietrza,podczas których samolot zaczyna drgać, delikatnie opada. Turbulencji nie należy się bać, ponieważ w delikatnej formie zdarzają się praktycznie za każdym razem i jest to zupełnie naturalne zjawisko. Turbulencje zazwyczaj nie są odczuwane przez pasażerów, ale aby mieć pewność, że nic się nam nie stanie przez cały czas trwania lotu trzeba mieć zapięte pasy bezpieczeństwa.

Zobacz linie lotnicze latające na trasie Wrocław - Flen: