Bilety lotnicze Gdańsk
ceny od 305 zł

*Całkowita cena lotu w dwie strony

Sprawdź promocje na loty Wrocław Gdańsk

Kalendarz lotów Wrocław Gdańsk

Ceny podane w zł
  • Wrz   2015
  •  
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
600 535
535 600 535 535 535
535 535 535 535 535
535 481 541 481 481 481
481

Loty Wrocław Gdańsk

Wrz 481 zł
Paź 367 zł
Lis 305 zł
Gru 367 zł
Sty 424 zł
Lut 535 zł
 
0 zł
305 zł
382 zł
458 zł
535 zł

Promocje biletów lotniczych Wrocław Gdańsk


   Zapisujemy liczbę pasażerów...

   Zapisujemy liczbę pasażerów...

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

305.16 PLN x Dorośli = PLN
305.16 PLN x Dzieci = PLN
305.16 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
305
Wylot Sobota 14-11-2015 Szczegóły    

LOT
17:55 Wrocław
20:35 Gdańsk
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 2h 40m

LOT
21:05 Wrocław
23:35 Gdańsk
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 2h 30m
Powrót Poniedziałek 16-11-2015 Szczegóły    

LOT
12:05 Gdańsk
14:25 Wrocław
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 2h 20m

LOT
14:55 Gdańsk
17:25 Wrocław
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 2h 30m

LOT
17:50 Gdańsk
20:35 Wrocław
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 2h 45m

LOT
21:05 Gdańsk
23:40 Wrocław
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 2h 35m

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

366.76 PLN x Dorośli = PLN
366.76 PLN x Dzieci = PLN
366.76 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
367
Wylot Czwartek 22-10-2015 Szczegóły    

LOT
05:50 Wrocław
08:25 Gdańsk
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 2h 35m
Powrót Wtorek 27-10-2015 Szczegóły    

LOT
05:50 Gdańsk
08:25 Wrocław
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 2h 35m

LOT
12:05 Gdańsk
14:25 Wrocław
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 2h 20m

LOT
21:05 Gdańsk
23:40 Wrocław
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 2h 35m

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

366.76 PLN x Dorośli = PLN
366.76 PLN x Dzieci = PLN
366.76 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
367
Wylot Środa 14-10-2015 Szczegóły    

LOT
05:50 Wrocław
08:25 Gdańsk
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 2h 35m

LOT
21:00 Wrocław
23:35 Gdańsk
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 2h 35m
Powrót Niedziela 18-10-2015 Szczegóły    

LOT
05:50 Gdańsk
08:25 Wrocław
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 2h 35m

LOT
08:55 Gdańsk
11:30 Wrocław
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 2h 35m

LOT
21:05 Gdańsk
23:40 Wrocław
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 2h 35m
* Cena promocyjna nie jest gwarantowana i może ulec zmianie. Cena nie zawiera opłaty transakcyjnej o wartości od 39zł do 119zł (zależnie od ceny biletu i trasy), która będzie widoczna w wynikach wyszukiwania.

Przewodnik po lotach Wrocław Gdańsk

Tanie latanie Wrocław-Gdańsk - sprawdź ofertę najtańszych połączeń na FRU.PL! Chcąc wyprawić się z Wrocławia do Gdańska zaleca się zrobić pierwszy krok: zacząć od przeszukania lotów na trasie do Gdańska. Zrób zestawienie najtańszych połączeń setek linii i zakup najbardziej dogodny lot Wrocław-Gdańsk.

Sprawdzaj loty wcześniej - już od dwóch-trzech miesięcy przed - i wybierz tani przelot lotniczy z Wrocławia do Gdańska. Gdy chcemy znaleźć najtańsze w Polsce tanie loty Wrocław-Gdańsk spróbuj skorzystać wyszukiwarki lotów FRU.PL! Wprowadź Twoje lotniska wylotu i celu , wybierz daty kiedy chcesz lecieć potem kliknij "SZUKAJ". Skorzystaj z filtrów przy liście znalezionych lotów i dokonaj rezerwacji najtańszych lotów do Gdańska.

Lot z Wrocławia do Gdańska proponują linie lotnicze:

Lot w jedną stronę przy najkrótszym dostępnym locie zajmie 1h 4min. Dokonując analizy linii lotniczych do Gdańska powinno się rozpatrzeć koszt i jak długo trwa przelot.Podróż samolotem Polska-Polska wskazane jest zarezerwować w cenach od 177 zł. Kup lot teraz na FRU.PL!

Polecamy jeszcze zbadać warte uwagi pomysły na bilety z Wrocławia lub też loty do Gdańska ze wszystkich miast w kraju. Nierzadko można wyszukać tam super oferty lotów linii umożliwiające atrakcyjne opłaty podróży samolotem na tych trasach.

Do Gdańska polecisz też z:

Z Wrocławia można podróżować też do:

FRU.PL zapewnia w asortymencie usług ponadto ubezpieczenie dla podróżujących m.in. do kraju: Polska . Mamy poza tym weekendowe wyjazdy dzięki którym jest możliwość wykupić nie jedynie przelot , ale dodatkowo hotel. Rezerwując w pakiecie wydajesz mniej.

Promocje lotów Wrocław Gdańsk

z Wrocław (14 Lis-16 Lis) 305 zł
z Wrocław (04 Gru-06 Gru) 367 zł
z Wrocław (08 Paź-12 Paź) 367 zł
z Wrocław (14 Paź-18 Paź) 367 zł
z Wrocław (28 Paź-31 Paź) 367 zł
z Wrocław (22 Paź-27 Paź) 367 zł

Hotele - Gdańsk

Hotele - Gdańsk Rezerwuj

Gwarancja
najniższej ceny


albo zwrot różnicy w cenie + 50 zł zniżki!

Czytaj więcej

Dlaczego FRU.PL?

  • Porównaj loty wszystkich linii lotniczych

Na FRU.PL sprawdzisz i porównasz najtańsze oferty lotów wszystkich linii lotniczych, także tanich linii lotniczych. W naszej ofercie jest ponad 600 tradycyjnych linii oraz 130 tanich linii.

  • Wygodne płatności: kartą, przelewem, gotówką

Szukając lotu wybierz najbardziej dogodną dla siebie metodę płatności. Rezerwuj teraz - płać później! Zabezpiecz rezerwacją najlepszą cenę lotu, a potem opłać przelot wygodnie: kartą kredytową, przelewem tradycyjnym lub online, bądź wpłać gotówkę w biurze FRU.PL lub siedzibie banków: PKO, Pekao S.A., Alior Bank.

  • Najlepsza obsługa klienta

Na każdym kroku planowania podróży, Centrum Rezerwacji FRU.PL służy poradą i pomocą. Wszyscy nasi Konsultanci to eksperci w planowaniu podróży i wyszukiwaniu najtańszych lotów spośród wszystkich dostępnych na rynku opcji. Gwarantujemy miłe doświadczenia i doskonałą obsługę. Sprawdź nas!

Centrum Rezerwacji czynne 7 dni w tygodniu, w godzinach Pon-Pt 8:00-21:00, Sob-Nd 10:00-17:00.