X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Genewa

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Genewa

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Wrocław Genewa

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Wrocław Genewa

Przewodnik po lotach Wrocław Genewa

Jak duży bagaż kabinowy na lot Wrocław - Genewa?

Dla większości osób, nawet takich, którzy często latają, sporym kłopotem jest bagaż. W jaki sposób się pakować, aby nie przekraczać jego wymiarów i ciężaru, co zabrać, co kupić u celu. Jest to tym istotniejsze, jeżeli wybraliśmy tanie loty Wrocław - Genewa. Tutaj zasady odnośnie rozmiarów bagażu okazują się być niesamowicie sztywno pilnowane, a jeżeli je przekroczymy, będziemy musieli się liczyć z dość wysokimi opłatami dodatkowymi. Dlatego sporo ludzi stara się robić wszystko, żeby na przelot Wrocław - Genewa zabrać ze sobą tylko bagaż kabinowy.

Sprawdzajmy wszystko przed lotem Wrocław - Genewa

Powinniśmy mieć świadomość, że przewoźnicy posiadają swoje założenia co do rozmiarów naszego bagażu podręcznego. Przeważnie jego waga powinien się zmieścić pomiędzy 15 a 20 kg, jednak zdarzają się różnice pozwalające nam zabrać na tanie loty Wrocław - Genewa nawet i 32 kg bagaż. Z tego powodu warto te informacje sprawdzać prędzej, tak żebyśmy posiadali pewność, że wszystkie informacje mamy jak najbardziej aktualne. Znaleźliśmy bilet tylko za , lecz zastanawiamy się, czy zapakujemy się w bagaż kabinowy? Warto wziąć tutaj torbę, która będzie zdecydowanie lepiej elastyczna niż walizka. Ale wiedzmy, że do rozmiarów bagażu, będą się liczyły również wystające części, takie jak rączka albo kółka. Bagaż kabinowy w czasie podróży Wrocław - Genewa musi się zmieścić w dokładnie wyznaczonej przestrzeni, z tego powodu taka wystająca część ma tutaj znaczenie.

Co możemy nabyć, gdy dotrzemy na miejsce?

Jeśli wiemy, że nie pomieścimy całości w bagaż kabinowy, a udajemy się na tak krótko, że nie musimy mieć bagażu rejestrowanego, to warto sprawdzić, co mamy możliwość zakupić już po dotarciu do celu. Może warto zrezygnować z części kosmetyków i kupimy je po wylądowaniu, a masywne buty założymy na stopy zamiast wkładać je do torby? Dokładnie należy pomyśleć, co powinniśmy zabrać do takiego bagażu, jeśli jest to bardzo niedługi lot , to być może nie będziemy musieli brać ze sobą tableta czy laptopa, co też dopomoże nam zmniejszyć ciężar oraz rozmiar danej torby?

Powinniśmy zobaczyć, jakiej wielkości bagaż kabinowy mamy możliwość zabrać, jeśli zdecydujemy się na tanie loty Wrocław - Genewa. Być może, że pomieścimy się bez problemów w wyznaczonych rozmiarach, a jeżeli jednak będziemy mieć problem, zastanówmy się, jakich rzeczy aż tak mocno nie potrzebujemy.