X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Girona-Barcelona Arpt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
13 paź 20 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Girona

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Wrocław Girona

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Girona-Barcelona Arpt

Przewodnik po lotach Wrocław Girona-Barcelona Arpt

Jakie kosmetyki można zabrać w bagażu podręcznym?

W bagażu rejestrowanym wszystkie rzeczy do pielęgnacji można przetransportować niemalże bez żadnych ograniczeń. Jednakże już w podręcznym bywa to trudniejsze. Mnóstwo podróżnych decydując się tylko na zabranie bagażu podręcznego, zastanawia się, jakie kosmetyki może zabrać, a co jest niemożliwe. Podpowiadamy, jakie kosmetyki można wnieść na pokład samolotu.

Które kosmetyki zabrać na pokład samolotu

Lista rodzajów kosmetyków, które można wziąć ze sobą na pokład jest bardzo długa. Zasadniczo w podstawowym bagażu w tanich lotach Wrocław - Girona możesz umieścić niemalże wszystkie kosmetyki. Zmieścisz tam zarówno cienie do make-upu, jak i mydła, płyny do kąpieli, czy olejki. Można również spakować kosmetyki w sprayu, przykładowo lakiery do włosów.

Znaczniejszy problem pojawia się, kiedy planujesz wpakować nożyczki do paznokci i maszynki do golenia. Jednorazowa maszynka z zamkniętym ostrzem w plastikowej pokrywce być przewieziona w samolocie, ale już mazynki z niezasłoniętymi ostrzami nie będziesz mógł spakować. W takim przypadku powinieneś włożyć to do bagażu rejestrowanego lub zwyczajnie wziąć ze sobą golarkę elektryczną.

Transportowanie kosmetyków na pokładzie samolotu

Tanie loty Wrocław - Girona i regularne linie lotnicze podają wyjątkowe wymogi dotyczące sposobu pakowania preparatów do pielęgnacji. Co najważniejsze wszystkie płynne preparaty (płyn micelarny, perfumy, preparaty o konsystencji żelu) powinny być umieszczone do specjalnych wykonanych z plastiku pojemników. Pojemniki muszą mieć pojemność stu mililitrów.

Zabierane butelki z kosmetykami należy zmieścić do przezroczystej, plastikowej torebki – kosmetyczki. Podczas odprawy będzie to kontrolowane. Warto też wiedzieć, że do bagażu podręcznego możesz zabrać ze sobą tylko 1 l płynów. Ograniczenia te dotyczą zarówno tanich lotów Wrocław - Girona, jak i regularnych linii lotniczych.