X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Graasten

już od 197 zł
08 paź 15 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
18 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
21 mar (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
20 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
23 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
25 lis (śro)
SAS
Lot bezpośredni
Kopenhaga
29 lis (nie)
SAS
Lot bezpośredni
Gdańsk
25 lis (śro)
SAS
Lot bezpośredni
Kopenhaga
30 lis (pon)
SAS
Lot bezpośredni
Gdańsk
25 lis (śro)
SAS
Lot bezpośredni
Kopenhaga
01 gru (wto)
SAS
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Graasten

Przewodnik po lotach Wrocław Graasten

Bagaż rejestrowany - wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Bagaż rejestrowany, zwany także nadawanym nie jest wnoszony na pokład samolotu Wrocław - Graasten - trafia do luku bagażowego. Jakich przedmiotów nie możemy w nim przewozić? Czy trzeba za niego dodatkowo płacić? Zachęcamy do przeczytania naszego poradnika!

Zgubienie bagażu a odpowiedzialność przewoźnika

Bagażu rejestrowanego nie wnosimy na pokład - musimy dokonać jego odprawy. Wyróżniamy dwa sposoby - przekazanie personelowi przy odprawie check-in lub nadanie w punkcie drop-off. Skorzystałeś z pierwszej opcji? Pamiętaj, żeby zjawić się na lotnisku odpowiednio wcześniej - ok. 2 godziny przed startem samolotu Wrocław - Graasten. Po odprawieniu bagaży odpowiedzialność za ich opóźnienie spoczywa na przewoźniku - w razie problemów klient może nawet wystąpić z wnioskiem o odszkodowanie.

Czego nie można pakować do bagażu rejestrowanego?

Kupiłeś bilety na lot Wrocław - Graasten i zastanawiasz się, w jaki sposób się spakować? Pamiętaj, że do walizki możesz włożyć zdecydowanie więcej niż do bagażu podręcznego, jednak nadal obowiązują pewne restrykcje. Przede wszystkim bagaż rejestrowany nie może zawierać niebezpiecznych substancji - środków łatwopalnych, substancji toksycznych, urządzeń wybuchowych lub ich imitacji, pistoletów gazowych.

Ile kosztuje bagaż nadawany?

Wszystko uzależnione jest od linii lotniczych - osoby podróżujące tanimi liniami z reguły muszą ponosić opłaty dodatkowe. Przed Tobą lot Wrocław - Graasten i zależy Ci na tym, żeby zabrać dużo rzeczy? Zwróć uwagę na to, że obowiązują limity wagowe, których przekroczenie skutkuje dodatkowymi kosztami. W przypadku regularnych operatorów lotniczych przeważnie koszt bagażu rejestrowanego jest wliczony w cenę biletu. Najlepiej jednak wcześniej zweryfikować regulamin przewoźnika, żeby uniknąć niespodzianek.