X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Gran Canaria

już od 5377 zł
01 lip 08 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Gran Canaria

Bilety lotnicze Wrocław Gran Canaria

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
08 sty (wto)
Air France
Gran Canaria
16 sty (śro)
KLM
Wrocław
09 sty (śro)
Air France
Gran Canaria
16 sty (śro)
KLM
Wrocław
09 sty (śro)
Air France
Gran Canaria
18 sty (pią)
KLM
Wrocław
09 sty (śro)
Air France
Gran Canaria
19 sty (sob)
KLM
Wrocław
10 sty (czw)
Air France
Gran Canaria
16 sty (śro)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Gran Canaria

Przewodnik po lotach Wrocław Gran Canaria

Jakich rzeczy nie możemy transportować samolotem Wrocław - Gran Canaria przez granicę?

Będąc na wakacjach poszukujemy atrakcyjnych rzeczy, które pozwolą nam zatrzymać te niesamowite momenty na dłuższy czas. Ale trzeba wiedzieć, że nie wszystko będziemy mogli wwieźć do siebie, nawet jeśli zdecydujemy się na tanie loty Wrocław - Gran Canaria. Przez to nim dokonamy transakcji, trzeba się orientować co możemy ze sobą zabrać, a co nie. Przewoźnicy na swych stronach internetowych prezentują niezbędne informacje na ten temat, więc należy się z nimi poznać.

Na lot Wrocław - Gran Canaria nie możemy zabrać nic pochodzenia zwierzęcego

Musimy sobie zdać sprawę z faktu, że do samolotu nie możemy wziąć nic, co jest pochodziło od zwierząt. W ogóle nalewek z fragmentem lub całym zwierzęciem, ozdób z piór, a tym bardziej wypchanych zwierząt. Co więcej, warto też wiedzieć, że tanie loty Wrocław - Gran Canaria nie pozwolą nam na wiezienie muszli czy koralowców, jak też powinniśmy przestać myśleć o pewnych roślinach, jak chociażby tych mięsożernych. Im rzetelniej poznamy się ze spisem zakazanych przedmiotów, tym większa będzie nadzieja, że tych zakupionych rzeczy nie będziemy musieli pozostawić na lotnisku podczas kontroli.

Czego także nie przywieziemy?

Trzeba mieć świadomość, że produkty pochodzenia zwierzęcego to nie wszystko. Tanie loty Wrocław - Gran Canaria nie pozwolą nam zabrać na swój samolot również rzadko spotykanych dzieł sztuki, kosztownych antyków, czy autentycznych rycin. Jeżeli w czasie odprawy na lot Wrocław - Gran Canaria wyposażenie naszego bagażu zacznie tworzyć wątpliwości, to dana rzecz z tego bagażu będzie zabrana. Musimy jednak już wcześniej się dowiedzieć, co będziemy mogli przewieźć a czego nie, aby potem nie było rozczarowania.

To, że korzystamy z oferty, jaką prezentują dla nas tanie loty Wrocław - Gran Canaria, nie znaczy, że mamy prawo przewieźć wszystko co tylko chcemy. Istnieją określone ograniczenia, do nich musimy się stosować. Przy wątpliwościach, za każdym razem też możemy się kontaktować z wybranym przewoźnikiem, żeby sprawdzić, czy to co pragniemy ze sobą zabrać jest dopuszczone czy nie. Im rzetelniej poznamy się z tymi zasadami, tym mniej będziemy się stresować przy kontroli, bo uzyskamy wiedzę, że w żaden sposób nie przekraczamy zasad.