X
Ładowanie...

Tanie loty Aeroflot Wrocław Guangzhou

już od 1907 zł
24 lip 31 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Guangzhou

Bilety lotnicze Polska Guangzhou

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
24 wrz (pon)
Air France
Guangzhou
08 paź (pon)
Air France
Warszawa
24 wrz (pon)
Air France
Guangzhou
11 paź (czw)
Air France
Warszawa
24 wrz (pon)
Air France
Guangzhou
13 paź (sob)
Air France
Warszawa
27 wrz (czw)
Air France
Guangzhou
08 paź (pon)
Air France
Warszawa
15 paź (pon)
Air France
Guangzhou
27 paź (sob)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Aeroflot Wrocław Guangzhou

Przewodnik po lotach Aeroflot Wrocław Guangzhou

Wypożyczenie samochodu w podróży

Marzy Ci się wycieczka Wrocław - Guangzhou linią Aeroflot Russian Airlines i zależy Ci na samodzielnej eksploracji terenu? Rozważ wynajęcie auta! Co składa się na ostateczny koszt wynajmu? Czy Jakie ograniczenia przewidziały firmy zajmujące się wynajmem pojazdów? Sprawdź nasz poradnik dla turystów!

Niezbędne dokumenty

Wynajęcie samochodu w czasie podróży do Portugalii, Szwecji czy Chorwacji niesamowite możliwości. Jeżeli należysz do turystów, którzy lubią aktywnie spędzać czas, to przy rezerwacji lotu Wrocław - Guangzhou linią Aeroflot Russian Airlines koniecznie pomyśl o wypożyczeniu pojazdu. Wcześniej należy oczywiście zweryfikować, czy Twój dokument uprawniający do prowadzenia pojazdów jest ważny w państwie, do którego wyjeżdżasz. W większości przypadków na terenie Unii Europejskiej możemy posługiwać się polskim prawem jazdy, a w bardziej odległych krajach wymagany jest dokument międzynarodowy, który wydaje się na podstawie krajowego.

Benzyna, polisa ubezpieczeniowa i kaucja

Na ostateczny koszt wynajmu auta składa się wiele czynników - m.in. cena wypożyczenia, benzyna, polisa ubezpieczeniowa oraz kaucja. Koszt usługi jest oczywiście uzależniony od rodzaju samochodu, roku produkcji, a także ogólnego komfortu pojazdu. Klienci przeważnie otrzymują auto z pełnym bakiem, który przed zwrotem należy uzupełnić - inaczej można być obciążonym opłatą dodatkową. Wiele podmiotów namawia klientów do wykupienia polisy ubezpieczeniowej, która przydaje się w przypadku stłuczki. Warto też podkreślić, że klienci poniżej 25. roku życia mogą być obciążone opłatą za wiek.

Dodatkowe informacje

Podmioty wynajmujące samochody przeważnie wymagają od turystów posiadania karty kredytowej, na której blokowane są środki na kaucję. Pamiętaj także o tym, że w większości krajów z usługi nie może skorzystać osoba poniżej 21. roku życia.