X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Helsinki

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
09 mar 16 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Helsinki

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Wrocław Helsinki

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Wrocław Helsinki

Przewodnik po lotach Wrocław Helsinki

Podróże samolotem Wrocław - Helsinki kobiet ciężarnych – najważniejsze fakty

Młode mamy spodziewające się dziecka czasami nie planują rezygnować z wakacji czy odwiedzin u rodziny. Często zwyczajnie koniecznie muszą dostać się w odległy zakątek globu, zatem decydują się na wybranie się w podróż mimo brzuszka. Chociaż wiele mam może zastanawiać się, czy to bezpieczne, lekarze uspokajają. Latanie w ciąży jest bezpieczne.

Mama bezpieczna w samolocie

Lekarze mówią, że prawidłowo przebiegająca ciąża nie musi być przyczyną zrezygnowania z przelotu. Jednakże zanim zabukujesz bilet warto zasięgnąć porady i poznać opinię specjalisty. To dlatego, że samolot to specyficzne miejsce. Zatem trzeba nabrać pewności, że ciąży nic nie zagrozi.

Następą sprawą jest lęk przed skutkami promieniowania. Obejmuje to prześwietlania w trakcie odpraw. Trzeba jednakże pamiętać, że zarówno regularne linie lotnicze, jak i tanie loty na trasie Wrocław - Helsinki używają bramek działających na fale elektromagnetyczne. Z tego względu będą znacznie bardziej bezpieczne niż te z promieniami Roentgea i nie zagrażają dziecku. Masz prawo jednakże odmówić prześwietlania i zostać skontrolowaną w tradycyjny sposób.

Przewoźnicy wobec kobiet ciężarnych

Linie lotnicze najczęściej stawiają warunki co do podróżowania kobiet w ciąży. Tanie loty Wrocław - Helsinki i tradycyjne linie lotnicze pozwalają na loty kobietom ciężarnym tylko do konkretnego momentu. Najczęściej jest to 34 tydzień ciąży, a jeśli oczekujesz bliźniaków -28-32. Żeby po upływie 4 miesiąca ciąży móc latać samolotem musisz przedstawić również zaświadczenia wypisane przez lekarza. Powinny się tak znaleźć podstawowe dane o stanie ciąży, które będą pomocne dla personelu, jakby zaczęło się dziać coś niepokojącego. Dzięki temu możesz wybierać z obszernej oferty tanich lotów Wrocław - Helsinki.