X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Helsinki

już od

08 sie 15 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Helsinki

Bilety lotnicze Wrocław Helsinki

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Helsinki

Przewodnik po lotach Wrocław Helsinki

Podróże samolotem Wrocław - Helsinki kobiet ciężarnych – najważniejsze fakty

Młode mamy spodziewające się dziecka czasami nie planują rezygnować z wakacji czy odwiedzin u rodziny. Często zwyczajnie koniecznie muszą dostać się w odległy zakątek globu, zatem decydują się na wybranie się w podróż mimo brzuszka. Chociaż wiele mam może zastanawiać się, czy to bezpieczne, lekarze uspokajają. Latanie w ciąży jest bezpieczne.

Mama bezpieczna w samolocie

Lekarze mówią, że prawidłowo przebiegająca ciąża nie musi być przyczyną zrezygnowania z przelotu. Jednakże zanim zabukujesz bilet warto zasięgnąć porady i poznać opinię specjalisty. To dlatego, że samolot to specyficzne miejsce. Zatem trzeba nabrać pewności, że ciąży nic nie zagrozi.

Następą sprawą jest lęk przed skutkami promieniowania. Obejmuje to prześwietlania w trakcie odpraw. Trzeba jednakże pamiętać, że zarówno regularne linie lotnicze, jak i tanie loty na trasie Wrocław - Helsinki używają bramek działających na fale elektromagnetyczne. Z tego względu będą znacznie bardziej bezpieczne niż te z promieniami Roentgea i nie zagrażają dziecku. Masz prawo jednakże odmówić prześwietlania i zostać skontrolowaną w tradycyjny sposób.

Przewoźnicy wobec kobiet ciężarnych

Linie lotnicze najczęściej stawiają warunki co do podróżowania kobiet w ciąży. Tanie loty Wrocław - Helsinki i tradycyjne linie lotnicze pozwalają na loty kobietom ciężarnym tylko do konkretnego momentu. Najczęściej jest to 34 tydzień ciąży, a jeśli oczekujesz bliźniaków -28-32. Żeby po upływie 4 miesiąca ciąży móc latać samolotem musisz przedstawić również zaświadczenia wypisane przez lekarza. Powinny się tak znaleźć podstawowe dane o stanie ciąży, które będą pomocne dla personelu, jakby zaczęło się dziać coś niepokojącego. Dzięki temu możesz wybierać z obszernej oferty tanich lotów Wrocław - Helsinki.