X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Heraklion

już od 1171 zł
03 mar 10 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Heraklion

Bilety lotnicze Wrocław Heraklion

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
28 kwi (wto)
Lufthansa
Heraklion
12 maj (wto)
Aegean Air
Wrocław
29 kwi (śro)
Swiss
Heraklion
12 maj (wto)
Aegean Air
Wrocław
11 mar (śro)
Lufthansa
Heraklion
17 mar (wto)
Lufthansa
Wrocław
28 kwi (wto)
Lufthansa
Heraklion
11 maj (pon)
Aegean Air
Wrocław
28 kwi (wto)
Lufthansa
Heraklion
09 maj (sob)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Heraklion

Przewodnik po lotach Wrocław Heraklion

Co ma prawo znajdować się w bagażu w czasie podróży Wrocław - Heraklion

Jeśli lecimy pierwszy raz, ponieważ wreszcie do podróży skłoniły nas tanie loty Wrocław - Heraklion, to niewątpliwie zastanawiamy się, co mamy prawo ze sobą zabrać, a czego zabrać nie możemy. Z tego powodu warto spojrzeć do specjalnych poradników, które na własnej witrynie mają różne linie lotnicze. Wtedy będziemy mogli na ten temat zdobyć rzeczywiście znaczną wiedzę.

Co możemy mieć na pokładzie podczas lotu Wrocław - Heraklion

Przede wszystkim jesteśmy ciekawi, co można zabrać ze sobą na pokład samolotu w czasie przelotu Wrocław - Heraklion? Trzeba mieć wiedzę, że możemy wziąć trochę jedzenia, jeżeli będzie ono zapakowane przez producenta. Dodatkowo mamy możliwość zabrać trochę płynów, jednak nie przekraczającą 1 litr, a poza tym powinny być w opakowaniach do 100 mililitrów. Takie płyny muszą być spakowane razem, w przezroczystym worku, ponieważ wówczas łatwiej będziemy mogli przejść przez odprawę. I nie ma tutaj znaczenia, czy wybieramy regularnych przewoźników czy tanie loty Wrocław - Heraklion, tego typu obostrzenia będą nas obowiązywać wszędzie.

W czasie podróży Wrocław - Heraklion medykamenty mamy prawo mieć

Nawet jeżeli zdecydujemy się zakupić bilet na najtańszy przelot za , to mimo wszystko musimy wiedzieć, że leki na pokład samolotu mamy prawo zabrać. Tak te, które są ogólnodostępne jak dla przykładu lek na kaszel, jak również te na receptę. Przy tych na receptę powinniśmy mimo wszystko posiadać zaświadczenie od doktora. Oczywiście powinniśmy posiadać ich ze sobą tyle, ile faktycznie potrzebujemy podczas podróży, a więc jeśli czeka nas trwająca krótko podróż , to nie powinniśmy zabierać więcej, niż jesteśmy w stanie wykorzystać.

Co do luku bagażowego?

Jeśli pragniemy na lot Wrocław - Heraklion wziąć więcej płynów, albo chcemy zabrać coś ostrego, to należy to zapakować do bagażu lecącego w luku bagażowym. Wtedy będzie to leciało w luku bagażowym i uda nam się to przetransportować, nawet jeśli zarezerwujemy tanie loty Wrocław - Heraklion. Musimy jednak mieć świadomość, że bez względu na to, do jakiego bagażu je spakujemy. Nie możemy zabrać ze sobą rzeczy łatwopalnych oraz wybuchowych, a to oznacza, że w domu muszą zostać różnego rodzaju butle z gazem oraz latarki gazowe.

Trzeba sprawdzić jakie ograniczenia odnośnie bagażu mają tanie loty Wrocław - Heraklion oraz pozostałe linie lotnicze. Im więcej się na ten temat dowiemy, tym mniej przedmiotów będziemy musieli wyjąć z walizki w czasie odprawy i pozostawić na lotnisku.