X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Interlaken

już od 231 zł
13 cze 20 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
15 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
30 cze (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
06 lip (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
30 cze (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
07 lip (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
01 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
04 lip (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
01 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
06 lip (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Interlaken

Przewodnik po lotach Wrocław Interlaken

Zniszczenie lub zgubienie bagażu rejestrowanego w samolocie

Zdecydowanie to jest ogromna obawa wszystkich podróżnych – co może się stać, jeżeli ich bagaż będzie uszkodzony lub zwyczajnie zostanie zgubiony? Spokojnie, linie lotnicze są do tego przygotowane. Sprawdź, co możesz zrobić, kiedy twój bagaż po prostu nie przyjedzie do ciebie na karuzeli.

Gdy bagaż jest zniszczony

W tanich lotach Wrocław - Interlaken często zabiera się tylko bagaż podręczny, więc możesz go sprawdzać. Jeżeli samodzielnie zepsujesz bagaż, nie masz prawa, by dochodzić się odszkodowania. W przypadku bagażu rejestrowanego, uszkodzonego w luku bagażowym sprawa wygląda nieco iaczej.

Kiedy dostrzeżesz zniszenie bagażu, musisz zgłosić to na lotnisku lub w będącym najbliżej punkcie obsługi klienta linii lotniczych, którymi leciałeś. I tanie loty Wrocław - Interlaken, i standardowe linie są zobowiązane do zwrotu środków za zniszczenia. Zwrot wynosi maksymalnie 1100 Euro. Jednak wypłacona kwota jest o wiele niższa, jeżeli bagaż był nieprawidłowo spakowany.

Opóźniony bagaż w tanich lotach Wrocław - Interlaken

Zagubienie przez linie lotnicze bagażu rejestrowanego nie jest częstym przypadkiem, jednak – zdarza się. W tej sytuacji także czeka cię odszkodowanie. Co więcej, zwrócone ci będą koszty, które trzeba ponieść przy kupowaniu nowych rzeczy, kiedy oczekujesz na odnalezienie się twojego bagażu. Na wniesienie wniosku masz 21 dni.

Czasem zdarza się również, że bagaż będzie zaginiony i niestety stracisz wszystkie swoje rzeczy. Takie sytuacje należą do rzadkości, ale w związku z tym warto kupić dodatkowe ubezpieczenie. Polisę tego rodzaju należy wykupić jeszcze przed wylotem, na przykład w trakcie płacenia za bilety. Ochrona bagażu jest standardową częścią umowy ubezpieczenia. Naturalnie ma moc zarówno w tanich lotach Wrocław - Interlaken, jak i standardowych liniach lotniczych.

Linie lotniecze

Obowiązkowo sprawdź, jacy przewoźnicy obsługują trasę Wrocław - Interlaken