X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Ioannina

już od 173 zł
01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Ateny
24 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Heraklion
27 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Łódź
02 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
16 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
08 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
15 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
25 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Heraklion
27 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
01 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
08 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Ioannina

Przewodnik po lotach Wrocław Ioannina

Okiełznać lęk przed lataniem – awiofobia pod kontrolą

Dyskomfort chwilę przed wejściem do samolotu jest typowy dla osób, nie mających doświadczenia z lataniem. Jednakże atak paniki, który paraliżuje mimo wcześniejszego latania i mocne zdenerwowanie są już bardziej problematyczne. I potrafią zamienić normalny, bezproblemowy rejs w tragedię. Dowiedz się, nasze sposoby, żeby nieco opanować sytuację i móc bezproblemowo wybierać z interesującej oferty tanich lotów Wrocław - Ioannina.

Awiofobia, czyli czego właściwie się boimy

Awiofobia wynika zarówno ze strachu przed katastrofą, jak i uwięzienia w samolocie. Jest to zamknięta przestrzeń i niektórzy nie czują się tam bardzo wygodnie.

Z logicznego punktu widzenia awiofobia jest nielogiczna – na całym golobie wyrusza w podróż jakiś samolot co 7 sekund i zaledwie jeden na 29 milionów rejsów kończy tragedią. Z tego względu wartościowa okazuje się racjonalizacja obaw. Na zmniejszenie stresu jest zresztą zdecydowanie o wiele więcej metod i naprawdę należy spróbować – w końcu za sprawą tanich lotów Wrocław - Ioannina można dostać się gdzie tylko chcesz.

Radzenie sobie z lękiem przed lataniem

Po pierwsze postaraj się sprawić, żebyś czuł się maksymalnie wygodnie. Wyczerpani, chłód i pragnienie czasami zwiększają napięcie. Z tego powodu przed wylotem zdrzemnij się, a do samolotu ubierz się w naturalne materiały i na cebulkę. Przede wszystkim dwa dni wcześniej odrzuć pobudzające napoje. Jeśli myślisz, że alkohol lub mocna kawa ułatwią ci się odstresować, to jesteś w błędzie – tylko spotęgują stres. Zamiast nich sięgnij po wodę i soki.

Kolejna sprawa, spróbuj nie myśleć o tym. Rozmowa z miłą osobą, wsłuchanie się w ulubioną muzykę, dobra komedia lub skupienie na czytniku z pewnością pomoże. Podczas silniejszego strachu wypróbuj parę podstawowych ćwiczeń uspokajających, na przykład skup uwagę na napinaniu i rozluźnianiu różnych mięśni. Lęk da się poddać kontroli, a już po kilku rejsach oswoisz się i z ochotą będziesz planować kolejne wyjazdy i szukać w ofertach tanich lotów Wrocław - Ioannina.