X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Wrocław Katowice

już od 916 zł
26 sty 02 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Wrocław Katowice

Bilety lotnicze LOT Wrocław Katowice

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
20 sty (nie)
LOT
Katowice
21 sty (pon)
LOT
Wrocław
20 sty (nie)
LOT
Katowice
22 sty (wto)
LOT
Wrocław
21 sty (pon)
LOT
Katowice
22 sty (wto)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Wrocław Katowice

Przewodnik po lotach LOT Wrocław Katowice

W którym momencie warto kupić bagaż rejestrowany na lot Wrocław - Katowice linią LOT Polish Airlines

Nie jest istotne, czy ktoś leci pierwszy czy następny raz. Każdy ma ten sam problem: zabrać jedynie bagaż podręczny, a może jeszcze bagaż rejestrowany? Warto się namyślić nad tą sprawą, przemyśleć czy faktycznie trzeba wziąć tak wiele przedmiotów. Jeden i drugi rodzaj bagażu posiada zalety i wady, ale musimy sobie zdać sprawę z tego, że za bagaż będący w luku bagażowym w przypadku tanich przewoźników musimy więcej zapłacić. Bagaż rejestrowany warto wziąć, gdy lecimy na dłużej lub z całą rodziną. Trzeba też pamiętać, by wybrać lot z uwzględnionym bagażem rejestrowanym lub dokupić go dodatkowo już podczas rezerwacji. Czasami po wystawieniu biletu linie doliczają wyższe opłaty za bagaż.

Co jest istotne podczas lotu Wrocław - Katowice linią LOT Polish Airlines?

Przede wszystkim musimy przemyśleć, czy bagaż rejestrowany będzie nam faktycznie konieczny. Jeżeli wybieramy się w krótką podróż, to może się okazać, że spokojnie zmieścimy się w bagaż podręczny. Jednak wybierając się na dłuższy wyjazd, jadąc z rodziną, albo planując przewieźć przedmioty, których nie możemy wziąć na pokład, będziemy zmuszeni wykupić bagaż rejestrowany albo bilet, który ma go wliczonego w cenie. Loty Wrocław - Katowice linią LOT Polish Airlines mają szansę być naprawdę tanie, jednak trzeba się dowiedzieć, ile bagażu chcemy zabrać oraz czy czekają nas dodatkowe opłaty.

Przewóz bagażu w różnych liniach lotniczych

Udając się na urlop musimy poszukać tej optymalnej oferty pod względem ceny i komfortu. Przez to warto patrzeć na spis linii na danej trasie:

U poszczególnych przewoźników wielkość i waga bagażu rejestrowanego są różne. Dlatego w czasie szukania lotu Wrocław - Katowice linią LOT Polish Airlines zwróć na to uwagę. Jeśli nie nie musisz brać zbyt dużo bagażu, podróżuj po prostu z bagażem podręcznym. Wbrew temu co się wydaje, wiele się w nim zmieści.

O czym jeszcze powinniśmy wiedzieć o bagażu w lotach Wrocław - Katowice linią LOT Polish Airlines?

Pakując bagaż rejestrowany, powinniśmy wiedzieć, że nie jest to właściwe miejsce do przewożenia ważnych przedmiotów, takich jak: dokumenty, pieniądze czy laptop. Niestety, ten bagaż może się zniszczyć w czasie przelotu, albo nawet zgubić, dlatego warto go ubezpieczyć. Warto tutaj pamiętać, że wykupując tanie loty Wrocław - Katowice linią LOT Polish Airlines i planując wziąć ze sobą dodatkowy bagaż, najlepiej zrobimy jeśli zgłosimy go już przy kupowaniu biletu.

Trzeba wyszukiwać loty, na których mamy zagwarantowaną najkrótszą trasę bez przesiadek, bo wtedy istnieje niewielka szansa, że bagaż się zgubi. Jednak też plusem posiadania tego bagażu jest to, że mamy szansę zabrać więcej rzeczy, oraz posiadamy wolne ręce w czasie przesiadki, co również sprzyja większemu komfortowi podczas lotu.