X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Wrocław Katowice

już od 13098 zł
25 sty 01 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Wrocław Katowice

Bilety lotnicze Lufthansa Wrocław Katowice

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
21 lut (czw)
Lufthansa
Katowice
22 lut (pią)
Lufthansa
Wrocław
22 lut (pią)
Lufthansa
Katowice
24 lut (nie)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Wrocław Katowice

Przewodnik po lotach Lufthansa Wrocław Katowice

W którym momencie warto dokupić bagaż rejestrowany na lot Wrocław - Katowice linią Lufthansa

Nie ma znaczenia, czy ktoś leci pierwszy czy następny raz. Każdy ma ten sam problem: zabrać jedynie bagaż podręczny, a może także bagaż rejestrowany? Trzeba się zastanowić nad tą sprawą, przemyśleć czy faktycznie trzeba zabrać tak dużo rzeczy. Jeden i drugi rodzaj bagażu posiada plusy i minusy, jednak musimy sobie zdać sprawę z tego, że za bagaż lecący w luku bagażowym w przypadku tanich przewoźników musimy dodatkowo zapłacić. Bagaż rejestrowany polecamy wziąć, gdy lecimy na dłużej albo z dziećmi. Pamiętaj, by wybrać lot z wliczonym bagażem rejestrowanym lub dokupić go dodatkowo już w czasie rezerwacji. Czasami po wystawieniu biletu linie doliczają wyższe opłaty za bagaż.

Co jest istotne podczas lotu Wrocław - Katowice linią Lufthansa?

Głównie powinniśmy przemyśleć, czy bagaż rejestrowany jest nam rzeczywiście konieczny. Jeżeli udajemy się w niezbyt długą podróż, to ma szansę się okazać, że spokojnie spakujemy się w bagaż podręczny. Mimo wszystko wybierając się na dalszy wyjazd, jadąc z rodziną, albo planując przewozić przedmioty, których nie możemy zabrać na pokład, będziemy musieli kupić bagaż rejestrowany albo bilet, który ma go uwzględnionego w cenie. Loty Wrocław - Katowice linią Lufthansa mają szansę być naprawdę niedrogie, jednak trzeba się dowiedzieć, ile bagażu potrzebujemy i czy czekają nas ekstra dopłaty.

Kwestia bagażu w różnych liniach lotniczych

Udając się na urlop musimy szukać tej optymalnej oferty pod względem ceny i wygody. Dlatego warto patrzeć na listę linii na danej trasie:

W poszczególnych liniach lotniczych rozmiar i waga bagażu rejestrowanego różnią się między sobą. Dlatego w czasie wyboru lotu Wrocław - Katowice linią Lufthansa miej to na uwadze. Jeśli nie potrzebujesz zbyt dużo bagażu, podróżuj tylko z bagażem podręcznym. Wbrew temu co się wydaje, wiele się w nim zmieści.

O czym jeszcze musimy wiedzieć o bagażu w lotach Wrocław - Katowice linią Lufthansa?

Pakując bagaż rejestrowany, musimy pamiętać, że nie jest to odpowiednie miejsce do wożenia ważnych przedmiotów, jak: dokumenty, gotówka albo laptop. Niestety, taki bagaż ma szansę się zepsuć w czasie przelotu, lub nawet zagubić, dlatego opłaca się go ubezpieczyć. Warto tutaj pamiętać, że rezerwując tanie loty Wrocław - Katowice linią Lufthansa i planując wziąć ze sobą kolejny bagaż, dobrze zrobimy jeżeli opłacimy go już przy nabywaniu biletu.

Trzeba wybierać loty, na których mamy zapewnioną najkrótszą trasę pozbawioną przesiadek, gdyż wówczas istnieje mniejsza szansa, że bagaż się zagubi. Ale też plusem wykupienia takiego bagażu będzie to, że możemy zabrać więcej rzeczy, i posiadamy wolne ręce podczas przesiadki, co także sprzyja większemu komfortowi w czasie podróży.