gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Kopenhaga

już od 274 zł
25 wrz 02 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Kopenhaga

Bilety lotnicze Wrocław Kopenhaga

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
06 paź (sob)
Ryanair
Kopenhaga
09 paź (wto)
Ryanair
Wrocław
06 paź (sob)
Ryanair
Kopenhaga
08 paź (pon)
EasyJet
Wrocław
04 paź (czw)
Ryanair
Kopenhaga
08 paź (pon)
Ryanair
Wrocław
04 paź (czw)
Ryanair
Kopenhaga
09 paź (wto)
Ryanair
Wrocław
06 paź (sob)
Ryanair
Kopenhaga
10 paź (śro)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Kopenhaga

Przewodnik po lotach Wrocław Kopenhaga

maluch w podróży Wrocław - Kopenhaga - poradnik dla opiekunów

Przed Tobą wycieczkę samolotem zpociechą i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Pod spodem przedstwiamy krótką wykaz zagadnień, który każdy opiekun powienien zapoznać się zanim wyruszy na wymarzony lot Wrocław - Kopenhaga.

Wiek malucha a cena biletu do Wrocław - Kopenhaga

Koszt tak naprawdę jest zależna od wieku malucha i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla dzieci do 2 lat, które podróżują na kolanach opiekuna organizator lotu nie żąda opłaty albo ma niewielką opłatę. Starsze dzieci często muszą mieć wykupiony normalny bilet lub przewoźnik oferuje dla nich dedykowane niskie ceny.

Obowiązkowe dokumenty dla dziecka

Korzystając z międzykontynentalnych lotów, Twój pociecha może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar podróżować z dzieckiem w pojedynkę niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim rodzicem czy wychowujesz dziecko samodzielnie musisz posiadać dokument wyrażający zgodę na lot z maluchem od drugiego opiekuna. W sytuacji, gdy z niemowlakiem podróżować będzie inny opiekun podczas lotu musi obowiązkowo mieć pisemną aprobatę opiekunów oraz upoważnienie do opieki nad dzieckiem.

Przewożenie dziecka z Wrocław do Kopenhaga

Niemowlaki poniżej dwóch lat, przede wszyskim podróżują na kolanach opiekunów. Jeśli w samolocie przy Tobie jestpuste miejsce możesz przypiąć pociechę pasami do siedziska lub wykup niemowlakowi miejscówkę. Masz wtedy możliwość transportować niemowlaka w foteliku samochodowym.

Walizki dziecięcy

Czy niemowlak może mieć bagaż podręczny zależy od linii, z usług której