gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Kopenhaga

już od 258 zł
19 lis 26 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Kopenhaga

Bilety lotnicze Wrocław Kopenhaga

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
20 lis (wto)
Ryanair
Kopenhaga
27 lis (wto)
Ryanair
Wrocław
28 lis (śro)
Ryanair
Kopenhaga
05 gru (śro)
Ryanair
Wrocław
28 lis (śro)
Ryanair
Kopenhaga
03 gru (pon)
Ryanair
Wrocław
20 lis (wto)
Ryanair
Kopenhaga
26 lis (pon)
Ryanair
Wrocław
17 lis (sob)
Ryanair
Kopenhaga
27 lis (wto)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Kopenhaga

Przewodnik po lotach Wrocław Kopenhaga

maluch w podróży Wrocław - Kopenhaga - poradnik dla opiekunów

Przed Tobą wycieczkę samolotem zpociechą i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Pod spodem przedstwiamy krótką wykaz zagadnień, który każdy opiekun powienien zapoznać się zanim wyruszy na wymarzony lot Wrocław - Kopenhaga.

Wiek malucha a cena biletu do Wrocław - Kopenhaga

Koszt tak naprawdę jest zależna od wieku malucha i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla dzieci do 2 lat, które podróżują na kolanach opiekuna organizator lotu nie żąda opłaty albo ma niewielką opłatę. Starsze dzieci często muszą mieć wykupiony normalny bilet lub przewoźnik oferuje dla nich dedykowane niskie ceny.

Obowiązkowe dokumenty dla dziecka

Korzystając z międzykontynentalnych lotów, Twój pociecha może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar podróżować z dzieckiem w pojedynkę niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim rodzicem czy wychowujesz dziecko samodzielnie musisz posiadać dokument wyrażający zgodę na lot z maluchem od drugiego opiekuna. W sytuacji, gdy z niemowlakiem podróżować będzie inny opiekun podczas lotu musi obowiązkowo mieć pisemną aprobatę opiekunów oraz upoważnienie do opieki nad dzieckiem.

Przewożenie dziecka z Wrocław do Kopenhaga

Niemowlaki poniżej dwóch lat, przede wszyskim podróżują na kolanach opiekunów. Jeśli w samolocie przy Tobie jestpuste miejsce możesz przypiąć pociechę pasami do siedziska lub wykup niemowlakowi miejscówkę. Masz wtedy możliwość transportować niemowlaka w foteliku samochodowym.

Walizki dziecięcy

Czy niemowlak może mieć bagaż podręczny zależy od linii, z usług której