X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Korfu

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Korfu

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Wrocław Korfu

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Wrocław Korfu

Przewodnik po lotach Wrocław Korfu

Czy możemy palić papierosa podczas lotu Wrocław - Korfu

Osoby, które są uzależnione od nikotyny, bez wątpienia myślą, czy można palić w czasie podróży Wrocław - Korfu. Trzeba się z tą kwestią zapoznać trochę prędzej, zwłaszcza że niektórzy są pewne, że będzie im można na pokładzie palić e-papierosa. Odpowiednie informacje znajdziemy na stronach linii lotniczych, ale również na różnych stronach odnoszących się do tematyki latania.

W samolocie Wrocław - Korfu nie możemy palić

Musimy sobie zdać sprawę z tego, że bez względu na to, czy kupiliśmy najkorzystniejszy bilet za czy ten najdroższy, nie lecimy samolotem jako jedyni. Mogą być z nami dzieciaki, lub kobiety w ciąży, nie mówiąc już o ludziach niepalących. Z tego powodu właśnie na pokładzie samolotu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. Nie będzie tu miało znaczenia, czy tanie loty Wrocław - Korfu wybraliśmy na stosunkowo krótką trasę czy być może będziemy lecieć przez kilkanaście godzin. Zakaz jest zawsze ten sam oraz nie podlega on wyjątkom. Co więcej, odnosi się on tak do zwykłych papierosów, jak i e-papierosów, których para też ma czasami mocny aromat.

Co jeśli podczas lotu Wrocław - Korfu zapalimy?

Jeżeli pomimo zakazu skusimy się na zapalenie np. w ubikacji, to powinniśmy się liczyć z konsekwencjami. Także wybierając tanie loty Wrocław - Korfu powinniśmy mieć wiedzę, że w ubikacjach będą zamontowane odpowiednie czujniki, a więc od razu będzie wiadomo, że zapaliliśmy. Za takie zignorowanie zakazu grozić nam może kara finansowa, lub nawet kara aresztu, więc warto się namyślić czy faktycznie nie przetrzymamy tego przelotu Wrocław - Korfu bez dymka. Co więcej, zostaniemy wówczas wpisani na czarną listę pasażerów u danego przewoźnika, a tego na pewno nie chcemy.

Czy możemy wieźć papierosy na linii Wrocław - Korfu?

Zastanawiamy się w tym przypadku, czy w ogóle możemy wieźć ze sobą papierosy? Tak, nawet tanie loty Wrocław - Korfu oferują nam możliwość przewiezienia ze sobą 800 sztuk papierosów, a więc spokojnie możemy wziąć ze sobą taką ilość, która pozwoli nam przeżyć dany wyjazd bez notorycznej walki z nałogiem.

Warto się dowiedzieć, jakie są wytyczne odnośnie palenia papierosów na lotnisku oraz na pokładzie, a także ich przewożenia. Wówczas z odpowiednim uprzedzeniem, będziemy mogli się nastawić na obostrzenia mające miejsce podczas latania.