X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Kos

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
09 paź 16 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Kos

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Wrocław Kos

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Kos

Przewodnik po lotach Wrocław Kos

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Przed Tobą podróż Wrocław -Kos i chcesz mieć pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju? Najlepiej wcześniej sprawdź, jakie prawa i obowiązki mają turyści. Kiedy możemy otrzymać rekompensatę od linii lotniczych? Przeczytaj nasz artykuł!

Do czego zobowiązani są turyści?

Będziesz podróżował po terenie Unii Europejskiej? Przed wylotem należy zweryfikować unijne przepisy, które wskazują najważniejsze obowiązki pasażerów linii lotniczych. Podobne regulacje warto sprawdzić również przed wyjazdem do egzotycznych krajów. Przed Tobą lot Wrocław -Kos, a może masz inne plany? Najważniejsza zasada mówi o tym linie lotnicze mogą wyprosić z pokładu osób w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Podobnie wygląda sytuacja z turystami, którzy nie chcą przestrzegać wytycznych załogi. Turyści muszą również przestrzegać zasad związanych z zawartością bagażu. Zakazane jest przewożenie narzędzi, które mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia pasażerów - np. żyletki, nożyczki, materiały łatwopalne.

Anulowanie lotu i overbooking

Czy przewoźnik ma prawo wyprosić pasażera z pokładu jeszcze w innych przypadkach? Okazuje się, że może się tak zdarzyć gdy nastąpi tzw. overbooking. Przewoźnik powinien jednak w pierwszej kolejności poszukać osób chętnych do opuszczenia pokładu i podchodzić do turystów z odpowiednim szacunkiem. Jeśli zdarzy się taka sytuacja linie lotnicze mają również obowiązek wypłacenia rekompensaty. A co z odwołaniem lotu? Podróżni mają wówczas prawo do żądania zwrotu kosztów biletu, a w niektórych przypadkach - również pokrycia kosztów noclegu i posiłków. Takie same prawa przysługują pasażerom lotów opóźnionych o kilka godzin. Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem przed lotem Wrocław -Kos wykup odpowiednią polisę ubezpieczeniową.