X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Wrocław Kraków

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
04 lut 11 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Wrocław Kraków

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Wrocław Kraków

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Ryanair Wrocław Kraków

Przewodnik po lotach Ryanair Wrocław Kraków

Nie obawiajmy się przesiadek podczas latania Wrocław - Kraków

Pragnąć lecieć na wakacje, przeważnie rozglądamy się na połączenia bezpośrednie. Wówczas nie będziemy musieli się przesiadać, mamy znaczniejszą gwarancję, że nasza walizka razem z nami, dojedzie do miasta finalnego. Ale, opłaca się także zapanować nad obawami oraz zobaczyć, w jaki sposób prezentują się połączenia z przesiadkami. Być może strach ma spore oczy, a poznając kilka podstawowych zasad, przestaniemy się obawiać. Zwłaszcza, że decydują się na latanie z przesiadkami, możemy uzyskać tanie loty Wrocław - Kraków, a w dodatku może pojawić się okazja na obejrzenie dodatkowego miasta.

W jakim czasie oferowane są przesiadki?

Warto mieć świadomość, że przesiadki będą nam zaproponowane, gdy trasa pomiędzy miastem startu a docelowym jest naprawdę spora. Albo kiedy będziemy lecieć do rzadziej uczęszczanych miast. Być może, że wybierając przelot z przesiadkami, nie będziemy mogli mieć nadziei na najkrótszy lot, lecz za to mamy szansę zyskać coś odmiennego. Zamiast siedzieć przez kilka godzin w samolocie, będziemy mieli okazję zrobienia zakupów na lotnisku, spożycia czegoś pysznego w restauracji na lotnisku, a też czasem opuszczenia lotniska i zwiedzenia miejscowości. Dzięki skorzystaniu z przesiadek mamy możliwość uzyskać zaproponowane tanie loty Wrocław - Kraków, przez to trzeba dokładnie przemyśleć taką propozycję.

O czym musimy pamiętać latając Wrocław - Kraków

Jeśli mamy zamówiony przelot z przesiadkami, to trzeba zobaczyć, czy nie będziemy potrzebować wizy. Czasami kraje jak np. USA oczekują wizy tranzytowej, jeśli mamy na ich lotnisku mieć przesiadkę. Trzeba też zobaczyć jak przemieszczać się po lotnisku, na którym musimy się przesiadać. Tutaj dużo podpowiedzi odnajdziemy na portalu takiego lotniska. W wielu przypadkach bagaż będzie przekładany z samolotu do samolotu bez udziału właściciela, przez to trzeba się upewnić czy będzie odpowiednio oklejony.

Możliwe, że są nam zaoferowane tanie loty Wrocław - Kraków, podczas których będzie przesiadka. Warto poczytać o tym, zobaczyć którzy przewoźnicy mogą w tym uczestniczyć, a także jaka będzie najkorzystniejsza cena biletu. Jeśli okażemy się być dobrze przygotowani, to takie przesiadki nie staną się dla nas niczym złym.