X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Wrocław Kraków

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
04 lut 11 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Wrocław Kraków

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Wrocław Kraków

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje WizzAir Wrocław Kraków

Przewodnik po lotach WizzAir Wrocław Kraków

Niepełnoletni mogą samotnie lecieć Wrocław - Kraków

Czy nieletni mogą sami lecieć Wrocław - Kraków linią Wizz Air

Niezwykle istotne jest żebyśmy odpowiednio przygotowali się na podróż, jeśli będziemy podróżować wspólnie z dzieckiem. Należy wtedy zobaczyć, kto dokładnie lata na odpowiednim dla nas połączeniu, jak również porównać czas lotu. Im więcej wiemy o tym jak prezentują się tanie loty Wrocław - Kraków linią Wizz Air z dzieckiem, tym prościej możemy się przygotować do podróży.

Jakie jest rozróżnienie wiekowe?

Powinniśmy wiedzieć, że potomstwo do dwóch lat podróżuje na kolanach rodzica oraz nie przysługuje mu bagaż podczas lotu Wrocław - Kraków linią Wizz Air. Potem pociecha mająca 2-12 lat ma swoje miejsce na pokładzie, a więc tanie loty Wrocław - Kraków linią Wizz Air zezwalają na zabranie takiego samego bagażu jak osobie dorosłej. Takie dzieci możemy również puścić bez opiekuna, jednak trzeba to zgłosić podczas zamawiania lotu Wrocław - Kraków linią Wizz Air, bo być może, obowiązkowe będą dodatkowe opłaty. Wówczas danym dzieciaczkiem będą zajmować się pracownicy lotniska, oferując chociażby na pokładzie dodatkową hostessę. Dzieciaki w wieku 12-18 lat mogą liczyć na pomoc w przewozie, odebraniu bagażu oraz podobnych kwestiach.

Patrzmy na cenę biletu Wrocław - Kraków linią Wizz Air

Jeśli lecimy z dzieckiem, które potrzebuje całego biletu, to trzeba porównać ceny wszystkich przelotów. Jeżeli możemy trochę oszczędzić, to warto to zastosować. Ale powinniśmy się liczyć, że zamawiając tanie loty Wrocław - Kraków linią Wizz Air, będziemy musieli samodzielnie zatroszczyć się o przedmioty dla potomstwa, aby się nie znudziło, bo w samolocie mogą nie mieć jakichś zabawek.

Informacje podczas zakupie

Wybierając tanie loty Wrocław - Kraków linią Wizz Air musimy pamiętać, żeby informację o latach dziecka podać już podczas rezerwowania lotu. Dodatkowo należy też poinformować o posiadaniu składanego wózka albo odpowiedniego fotelika, one będą schowane z bagażem rejestrowanym. Jeśli więcej przewoźnicy będą wiedzieli o nas, tym lepiej mogą zorganizować naszą podróż.

Latanie z dzieckiem nie musi być nużące oraz nerwowe. Starczy jedynie, że całość właściwie zaplanujemy oraz sprawdzimy wcześniej, co powinniśmy zrobić, by tanie loty Wrocław - Kraków linią Wizz Airmogły się odpowiednio przygotować do naszej obecności w samolocie.

Czy jest zróżnicowanie wiekowe?

Powinniśmy mieć świadomość, że potomstwo do dwóch lat lata na kolanach rodzica oraz nie należy się mu bagaż podczas lotu Wrocław - Kraków. Następnie dziecko mające 2-12 lat posiada własny fotel w samolocie, wtedy tanie loty Wrocław - Kraków pozwalają na wzięcie takiego samego bagażu jak rodzicom. Te dzieciaczki możemy również puścić same, jednak trzeba to zgłosić podczas rezerwacji biletu Wrocław - Kraków, ponieważ może, obowiązkowe okażą się dodatkowe opłaty. Wtedy danym dzieckiem zajmą się pracownicy lotniska, oferując np. na pokładzie dodatkową hostessę. Dzieciaki w wieku 12-18 lat mogą nastawić się na pomoc w przewozie, odebraniu torby i tym podobnych kwestiach.

Spójrzmy na cenę biletu Wrocław - Kraków

Jeżeli polecimy z potomstwem, które potrzebuje całego biletu, to trzeba porównać ceny wszystkich lotów . Jeśli możemy troszkę oszczędzić, to trzeba to zastosować. Ale powinniśmy się liczyć, że wybierając tanie loty Wrocław - Kraków, musimy sami zatroszczyć się o zabawki dla dziecka, aby się nie znudziło, bo w samolocie mogą nie posiadać jakichś książeczek.

Informacje podczas zakupie

Kupując tanie loty Wrocław - Kraków musimy pamiętać, aby informację o latach potomstwa wpisać od razu podczas zamawiania przelotu. Dodatkowo trzeba również powiadomić o zabraniu składanego wózka czy przenośnego fotelika, one będą musiały być przewożone w luku bagażowym. Jeśli więcej przewoźnicy będą wiedzieli o nas, tym dokładniej mogą przygotować naszą podróż.

Podróżowanie z dzieckiem nie powinno okazać się nużące i nerwowe. Starczy jedynie, że wszystko odpowiednio zaplanujemy oraz zobaczymy wcześniej, co powinniśmy wykonać, aby tanie loty Wrocław - Krakówmiały okazję się dobrze przyszykować do naszego pobytu w samolocie.