X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Landskrona

już od

31 lip 07 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Landskrona

Bilety lotnicze Wrocław Landskrona

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Landskrona

Przewodnik po lotach Wrocław Landskrona

Odsprzedaż biletu lotniczego innej osobie – czy to możliwe?

Zarezerwowałeś bilet w tanich lotach  Wrocław - Landskrona z dużym wyprzedzeniem, jednakże przed rejsem przydarzyło się coś i nie możesz skorzystać z niego? W pierwszym odruchu myślisz: „odsprzedać komuś”. Dowiedz się, czy to możliwe i co powinieneś przedsięwziąć.

Sprzedaż biletu imiennego

Przewoźnicy, zarówno tanie loty Wrocław - Landskrona, jak i tradycyjne, umożliwiają odstąpienie miejsca w samolocie innej osobie. Jednak istnieje kilka warunków. Musisz pamiętać, że są to bilety imienne, co oznacza, że jest na nich nadrukowane twoje informacje z dowodu osobistego. Z tego powodu bilet należy odsprzedać z dużym wyprzedzeniem czasowym i zrobić to w porozumieniu z liniami lotniczymi.

Odsprzedanie lub odstąpienie biletu należy zrobić za pośrednikiem przedstawiciela przewoźnika przynajmniej parę dni przed wylotem. W tym momencie następuje przebukowanie biletu i wprowadzić dane innego turysty. Jest to związane z reguły z doliczoną opłatą, która niestety jest dość wysoka.

Odwołuj lot bez utraty pieniędzy

Jeśli nie będzie nikogo, kto odkupiłby od ciebie bilet, bywa tak, że rezerwacja po prostu przepadnie, podobnie jak pieniądze. Ale możesz się ubezpieczyć przed taką ewentualnością.

Wykupienie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z biletu to dobre rozwiązanie. Można je wykupić podczas kupowania biletów. Dzięki temu będziesz chroniony, kiedy stanie się coś złego, czyli przykładowo ze względu na problemy zdrowotne lub rodzinne, uda ci się bezproblemowo oddać bilet. Standardowe linie lotnicze i tanie loty Wrocław - Landskrona nie zażądają od ciebie żadnych kosztów, a towarzystwo ubezpieczeniowe odda ci cenę biletu.

Przewoźnicy

Obowiązkowo zobacz, jacy przewoźnicy latają na trasie Wrocław - Landskrona