X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Lappeenranta

już od 358 zł
29 maj 05 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
15 cze (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
17 cze (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
29 maj (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
31 maj (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
30 maj (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
31 maj (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
29 maj (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
02 cze (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
30 maj (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
02 cze (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Lappeenranta

Przewodnik po lotach Wrocław Lappeenranta

Kobieta w ciąży w podróży Wrocław -Lappeenranta- wskazówki dla podróżujących przyszłych matek

Jesteś w ciąży, ale planujesz podróż Wrocław - Lappeenranta i nie wiesz czy Twój odmienny stan nie będzie przeszkodą do odbycia wyjazdu? Ponżejprzedstawiamynajważniejsze porady na temat latania samolotem w ciąży.

Kiedy można latać samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia ginekologów

Zazwyczaj ciąża nie wyklucza latania samolotem, niemniej jednak wszystko jest zależne od stanu zdrowia ciężarnej oraz kierunku podróży, bo np. na niektórych trasach Wrocław -Lappeenranta - istnieją jednak istotne ograniczenia, których trzeba się trzymać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie zakaźnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Specjaliścisą zgodni, że największe ryzyko dla rozwoju dziecka występuje w pierwszych trzech miesiącach ciąży, ze względu na gwałtowne zmiany ciśnienia w trakcie lotu. Kolejnym terminem kiedy latanie nie jest rekomendowane to czas ostatnich tygodni przed rozwiązaniem. Przede wszystkim jest to związane z ryzykiem uszkodzenia płodu, przedwczesnym rozwiązaniem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno wystający brzuszek. Jeśli podróż nie może ulec przesunięciu należy podkreślić, że kobieta w zaawansowanej ciąży może nie być wpuszczona do samolotu - (tego typu przepisy posiada większość linii lotniczych), a także musi mieć zaświadczenie od ginekologa o braku przeciwwskazań do odbycia podróży.Według opinii lekarzy,najlepszym momentem na lot jest drugi trymestr, ponieważ wtedy latanie nie jest niebezpieczne dla zdrowia rozwijającego się maluszka, a przyszła mama nie musi przedstawiać zaświadczeń o tygodniu ciąży.

Praktyczne porady, aby umilić sobie lot będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Wrocław -Lappeenranta był jak najbardziej przyjemny ? Jeśli organizator lotu pozwala wyboru miejscówki zajmij te usytuowane koło przejścia. Usprawni to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzucha o fotele przed Tobą.Postaraj się od czasu do czasu rozprostować nogi, często zmieniać pozycję, pić niegazowaną wodę oraz wybrać na podróż wygodną odzież. Bardzo ważne jest prawidłowe przypięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli będzie to problematyczne zawsze masz prawo poprosić o pomoc załogę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz wypożyczyć przed podróżą.