X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Las Palmas

już od 1108 zł
27 sty 03 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Las Palmas

Bilety lotnicze Wrocław Las Palmas

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
01 kwi (śro)
KLM
Las Palmas
22 kwi (śro)
Air Europa
Wrocław
19 lut (śro)
Swiss
Las Palmas
25 lut (wto)
Swiss
Wrocław
28 sty (wto)
LOT
Las Palmas
04 lut (wto)
Air Europa
Wrocław
27 sty (pon)
LOT
Las Palmas
03 lut (pon)
Air Europa
Wrocław
25 sty (sob)
LOT
Las Palmas
04 lut (wto)
Air Europa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Las Palmas

Przewodnik po lotach Wrocław Las Palmas

Jakich rzeczy nie możemy transportować samolotem Wrocław - Gran Canaria przez granicę?

Będąc na wakacjach poszukujemy atrakcyjnych rzeczy, które pozwolą nam zatrzymać te niesamowite momenty na dłuższy czas. Ale trzeba wiedzieć, że nie wszystko będziemy mogli wwieźć do siebie, nawet jeśli zdecydujemy się na tanie loty Wrocław - Gran Canaria. Przez to nim dokonamy transakcji, trzeba się orientować co możemy ze sobą zabrać, a co nie. Przewoźnicy na swych stronach internetowych prezentują niezbędne informacje na ten temat, więc należy się z nimi poznać.

Na lot Wrocław - Gran Canaria nie możemy zabrać nic pochodzenia zwierzęcego

Musimy sobie zdać sprawę z faktu, że do samolotu nie możemy wziąć nic, co jest pochodziło od zwierząt. W ogóle nalewek z fragmentem lub całym zwierzęciem, ozdób z piór, a tym bardziej wypchanych zwierząt. Co więcej, warto też wiedzieć, że tanie loty Wrocław - Gran Canaria nie pozwolą nam na wiezienie muszli czy koralowców, jak też powinniśmy przestać myśleć o pewnych roślinach, jak chociażby tych mięsożernych. Im rzetelniej poznamy się ze spisem zakazanych przedmiotów, tym większa będzie nadzieja, że tych zakupionych rzeczy nie będziemy musieli pozostawić na lotnisku podczas kontroli.

Czego także nie przywieziemy?

Trzeba mieć świadomość, że produkty pochodzenia zwierzęcego to nie wszystko. Tanie loty Wrocław - Gran Canaria nie pozwolą nam zabrać na swój samolot również rzadko spotykanych dzieł sztuki, kosztownych antyków, czy autentycznych rycin. Jeżeli w czasie odprawy na lot Wrocław - Gran Canaria wyposażenie naszego bagażu zacznie tworzyć wątpliwości, to dana rzecz z tego bagażu będzie zabrana. Musimy jednak już wcześniej się dowiedzieć, co będziemy mogli przewieźć a czego nie, aby potem nie było rozczarowania.

To, że korzystamy z oferty, jaką prezentują dla nas tanie loty Wrocław - Gran Canaria, nie znaczy, że mamy prawo przewieźć wszystko co tylko chcemy. Istnieją określone ograniczenia, do nich musimy się stosować. Przy wątpliwościach, za każdym razem też możemy się kontaktować z wybranym przewoźnikiem, żeby sprawdzić, czy to co pragniemy ze sobą zabrać jest dopuszczone czy nie. Im rzetelniej poznamy się z tymi zasadami, tym mniej będziemy się stresować przy kontroli, bo uzyskamy wiedzę, że w żaden sposób nie przekraczamy zasad.