X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Linz

już od

02 paź 09 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Linz

Bilety lotnicze Wrocław Linz

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Linz

Przewodnik po lotach Wrocław Linz

Tanie loty Wrocław - Linz z przesiadkami– kilka rad,jak je zorganizować

Od czasu do czasu nie możesz na miejsce dotrzeć jedną linią. A czasami zwyczajnie wychodzi, że przeloty z przesiadkami są tańsze i atrakcyjniejsze. Naprawdę nie ma powodów do obaw. Przedstawiamy wszystko, co należy wiedzieć o lotach kilkoma samolotami na trasie Wrocław - Linz.

Przesiadki na jednym bilecie

Wybierając lot z przesiadkami w liniach regularnych, najczęściej wszystkie przesiadki są wydrukowane na jednym bilecie. Dzięki temu przechodzisz odprawę raz i od razu dostajesz karty pokładowe. Tanie loty Wrocław - Linz czasami jednak traktują każdą zmianę samolotu jako osobny lot. W tym przypadku musisz przejść odprawę za każdym razem. Podczas gdy przesiadka jest zaplanowana w kraju mającym wizy, powinieneś również znaleźć czas na kontrolę.

Sam widzisz, że zmiany samolotów na trasie Wrocław - Linz nie są wcale niewygodne. Co więcej, to czasami świetny trick na oszczędzenie pieniędzy. Opcja Smart Connection pozwala na znalezienie korzystniejszych biletów przesiadkowych. Upust może wynieść mniej więcej 60%.

Opóźnienia samolotów a przesiadka

To jest właśnie powód, który niepokoi podróżnych. To rzeczywiście nerwowa sytuacja, podróżni zastanawiają się, jak przygotować się do przesiadki. Jak dużo czasu potrzeba na przemieszczenie się na lotnisku? Najczęściej firmy przewozowe same to ustalają. Niezbyt często zdarza się tak, że musisz błyskawicznie udać się do kolejnego samolotu. W większości przypadków bez problemu dasz radę jeszcze wypić kawę. Jeżeli pojawi się opóźnienie, linie lotnicze chętnie pomogą ci i wyszukują ci siedzenie w innym samolocie.

W usłudze Smart Connection zazwyczaj czas oczekiwania trwa parę godzin. Jednak nie martw się, nie stracisz czasu. Przesiadki wypadają w najatrakcyjniejszych miejscach na ziemi. Możesz odwiedzić pełen uroku Zagrzeb czy nieszablonową Pragę i powoli przyjechać znów na lotnisko.