X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław London

już od 2652 zł
29 kwi 06 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wrocław London

Bilety lotnicze Wrocław London

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
04 maj (sob)
Air Canada
London
10 mar (wto)
Air Canada
Wrocław
03 maj (pią)
Lufthansa
London
10 mar (wto)
Lufthansa
Wrocław
02 maj (czw)
Lufthansa
London
10 mar (wto)
Lufthansa
Wrocław
02 maj (czw)
Lufthansa
London
08 mar (nie)
Lufthansa
Wrocław
02 maj (czw)
Lufthansa
London
09 mar (pon)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław London

Przewodnik po lotach Wrocław London

Czy zabierzemy sprzęt sportowy na lot?

Czasami jest tak, że udając się na urlop, chcemy korzystać z intensywnego wypoczynku. Jeżeli posiadamy własny sprzęt sportowy, to jasne, że chcemy go ze sobą zabrać na lot Wrocław - Londyn. Ale czy to w ogóle jest realne? Czy przewoźnicy  dają nam szansę zabrania ze sobą sprzętu sportowego?

Właściwe spakowanie na przelot Wrocław - Londyn

Co ważne, sporo będzie zależeć tutaj od sprzętu, który, chcemy ze sobą zabrać. Tanie loty Wrocław - Londyn czasem pozwalają nam wziąć określone sprzęty w ramach opłaty za bagaż rejestrowany, czasami będziemy musieli puścić je oddzielnie, a jeszcze innym razem będzie możliwy tylko przewóz cargo. Dodatkowo z rowerem raczej nie będzie kłopotów, jednak na witrynie lotów Wrocław - Londyn trzeba zobaczyć, jak on powinien zostać zapakowany. Powietrze spuszczone z opon, pedały ustawione do wewnątrz, przednie koło przytwierdzone do ramy, a to wszystko spakowane w specjalną folię, lub karton. Jeśli to wykonamy odpowiednio z wytycznymi, które są zamieszczone przez tanie loty Wrocław - Londyn, to nie będziemy odczuwać trudności z jego transportem.

Co z większymi przedmiotami na trasie Wrocław - Londyn?

Jeśli planujemy wziąć narty, to także nie będzie z tym jakiegoś problemu, nawet kiedy zakupimy bilet w najniższej cenie. Jednak warto je zapakować w odpowiedni pokrowiec, bo wtedy będziemy mieli pewność, że nic się z nimi nie stanie. W przypadku deski surfingowej, powinniśmy się nastawić na większe opłaty za jej przewóz. Warto też zobaczyć, czy linie, jakimi planujemy lecieć, pozwalają nam na ich transport. Na szczęście w znacznej liczbie przypadków, godząc się na tanie loty Wrocław - Londyn nie będziemy mieli z tym kłopotów, i możemy w czasie odpoczynku skorzystać ze swojej deski.

Linie lotnicze posiadają swoje wytyczne odnośnie przewożenia sprzętu sportowego. Nie istotne, czy będziemy korzystać z linii regularnych czy wybieramy tanie loty Wrocław - Londyn, zawsze musimy się dowiedzieć jak to wygląda. Jeśli wszystko zorganizujemy wcześniej, to zapłacimy mniej za transport danego sprzętu, a w dodatku będziemy mieli gwarancję, że po krótkim locie, będziemy mogli wypoczywać w ukochany sposób, korzystając z własnego sprzętu.