X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Wrocław Lublin

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Wrocław Lublin

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Wrocław Lublin

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Ryanair Wrocław Lublin

Przewodnik po lotach Ryanair Wrocław Lublin

Wypożyczenie samochodu w podróży

Planujesz wycieczkę Wrocław - Lublin linią Ryanair i zależy Ci na zwiedzaniu na własną rękę? Rozważ wypożyczenie auta! Jak wygląda ostateczny koszt wynajmu? Czy wiek kierowcy ma znaczenie? Przedstawiamy praktyczny przewodnik dla turystów!

Potrzebne dokumenty

Wypożyczenie samochodu w czasie podróży do Włoch, Norwegii czy Chorwacji wielkie możliwości. Jeżeli należysz do turystów, którzy wolą samodzielnie eksplorować nowe nieznane, to przy rezerwacji lotu Wrocław - Lublin linią Ryanair koniecznie pomyśl o wypożyczeniu pojazdu. Przed podróżą należy oczywiście upewnić się, czy Twój dokument uprawniający do prowadzenia pojazdów jest akceptowany w państwie, do którego wyjeżdżasz. W większości przypadków w strefie Schengen możemy posługiwać się polskim prawem jazdy, a w bardziej odległych krajach wymagany jest dokument międzynarodowy, który można otrzymać bez konieczności przechodzenia dodatkowych testów.

Benzyna, polisa ubezpieczeniowa i opłata zabezpieczająca

Z możliwością używania auta wiążą się różne opłaty - m.in. cena samej usługi, benzyna, polisa ubezpieczeniowa oraz opłata zabezpieczająca. Koszt usługi jest rzecz jasna uzależniony od marki auta, jego rocznika, a także ogólnego komfortu pojazdu. Turyści przeważnie otrzymują auto zatankowane do pełna, co przed zwrotem trzeba uzupełnić - inaczej może zostać naliczona opłata dodatkowa. Wiele podmiotów namawia podróżnych do skorzystania z ubezpieczenia, która pokrywa koszty związane z kradzieżą auta. Trzeba też pamiętać, że klienci poniżej 25. roku życia mogą być obciążone dodatkowymi kosztami.

Ograniczenia w wypożyczeniu auta

Jeżeli chcesz wynająć samochód, musisz liczyć się z koniecznością posiadania karty kredytowej, która zapewnia pokrycie kaucji. Pamiętaj także o tym, że w większości wypożyczalni obowiązują restrykcyjne ograniczenia wiekowe.