X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Lugano

już od 145 zł
26 sty 02 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
21 sty (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
28 sty (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
28 sty (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
04 lut (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
25 sty (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
04 lut (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
25 lut (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
03 mar (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
21 sty (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
01 lut (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Lugano

Przewodnik po lotach Wrocław Lugano

Musimy zrobić odprawę przed lotem Wrocław - Lugano

W końcu przyszła ta chwila. Bilet zakupiony tylko za może być zastosowany, a my możemy spełnić swoje marzenie o podziwianiu obcych miast. Jednak zanim będziemy znajdować się na pokładzie samolotu Wrocław - Lugano musimy przejść odprawę, w czasie której zostanie przejrzane, czy wszystko jest w porządku i czy rzeczywiście mamy prawo lecieć. Nie ma znaczenia wybór linii lotniczych, odprawa zawsze wygląda tak samo, czyli warto się wcześniej z nią zapoznać, żeby mieć świadomość, co się stanie.

Musimy się pojawić sporo przed przelotem Wrocław - Lugano

Przede wszystkim powinniśmy pamiętać, że powinniśmy się pojawić na lotnisku najpóźniej 2 godziny przed startem. Wówczas będziemy mogli na spokojnie sprawdzić, na odpowiednich tablicach, w jakim miejscu ma miejsce odprawa na nasz lot Wrocław - Lugano i do której z bramek powinniśmy się wybrać. Warto przy tym pamiętać, żeby już trochę prędzej przyszykować niezbędne papiery, takie jak dowód osobisty lub paszport, kod rezerwacji albo bilet papierowy, jeżeli taki mamy na tanie loty Wrocław - Lugano. Tutaj także możemy zdać bagaż rejestrowany, jeżeli taki wzięliśmy na lot Wrocław - Lugano. Po tych wszystkich sprawach, dostaniemy kartę pokładową, za pomocą niej możemy znaleźć się w samolocie.

Później kontrola bezpieczeństwa przed lotem Wrocław - Lugano

Zanim w końcu to nadejdzie, musimy przejść jeszcze kontrolę bezpieczeństwa. Tanie loty Wrocław - Lugano podchodzą do tego niesamowicie skrupulatnie, więc pamiętajmy, aby do podstawionej kuwety włożyć różne przedmioty typu: telefon, klucze, pasek, oraz sprzęty elektroniczne. Sprzęty warto mieć na wierzchu naszego bagażu podręcznego, bo wówczas wszystko odbędzie się prędzej i płynniej. Wówczas po tak odbytej odprawie oraz kontroli, będziemy mogli przechodzić przez bramkę, z niej będzie następowało wsiadanie do samolotu.

Wiedzmy, że wszystko jest tu dokładnie przeglądane, a więc powinniśmy się wykazać cierpliwością oraz znacznie szybszym pojawieniem się na lotnisku. To będzie dla naszego bezpieczeństwa. Nie istotne, że wybieramy się w rzeczywiście krótki przelot . Tanie loty Wrocław - Lugano mają konkretne zasady na temat odprawy i kontroli, i się ich będą trzymać.