X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Wrocław Lwów

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Wrocław Lwów

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Wrocław Lwów

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Wrocław Lwów

Przewodnik po lotach WizzAir Wrocław Lwów

Czy możemy z oferty Wrocław - Lwów korzystać w ciąży?

Jeździmy znacznie częściej, albo w sytuacjach zawodowych albo prywatnie. To oznacza, że sporo osób namyśla się, czy bycie w ciąży nie jest tutaj przeciwwskazaniem do takiej metody przemieszczania się. Jak się jednak okaże, jeżeli jedynie rozwija się ona prawidłowo i nie prezentuje żadnego zagrożenia, to spokojnie możemy zamówić tanie loty Wrocław - Lwów, rzecz jasna pamiętając o kilku wytycznych.

Czas ciąży oraz oświadczenie od ginekologa

Jeżeli planujemy korzystać z oferty na najkorzystniejsze loty , lecz będziemy w ciąży, to trzeba wiedzieć, że dobrze będzie lecieć w drugim trymestrze. Wtedy dzieciątko jest już wystarczająco rozwinięte, a więc nie zagrażają mu różnice ciśnień, a i my czujemy się lepiej. Trzeba jednak pamiętać, że nie możemy lecieć po 36. tygodniu, a na niektórych liniach przelot Wrocław - Lwów będzie zabroniony także prędzej, dlatego warto to zobaczyć. Dodatkowo, powinnyśmy sprawdzić regulamin danego przewoźnika , ponieważ każdy z nich może mieć inne wytyczne w odniesieniu do latania kobiet w ciąży, jak też przeróżne ułatwienia dla nich. Nie mniej, warto mieć przy sobie zaświadczenie od ginekologa, ponieważ jedynie książka ciąży może nie wystarczyć, aby dopuszczono nas na przelot Wrocław - Lwów.

Gdy już znajdziesz się w samolocie Wrocław - Lwów

Nie ma przeciwwskazań do lotu, to wspaniale! Teraz pamiętaj, żeby znaleźć najkrótszy lot , dzięki temu wyprawa nie będzie aż tak męcząca. W dodatku w czasie zapinania pasów dopilnuj, żeby znajdowały się one pod, a nie na brzuchu. Jeżeli potrzebujesz pomocy, proś o to załogę. Podczas lotu Wrocław - Lwów jeżeli to możliwe, wstawaj co 30 minut oraz przespaceruj się, bo siedzenie w jednej pozycji nie będzie zbyt miłym doświadczeniem. Tanie loty Wrocław - Lwów czasem oferują ciężarnym odprawę na samym początku, a także pomoc przy transporcie walizki, przez to warto się upewnić na co możesz tutaj liczyć.

Tanie loty Wrocław - Lwów nakłaniają do częstego korzystania z ich propozycji. W wielu przypadkach, ciąża nie będzie do tego przeciwwskazaniem. Jednak zawsze należy się co do tego upewnić u lekarza, jak również zapoznać się z regulaminem określonych linii lotniczych. Trzeba też przejrzeć zapisy w państwie do którego chcemy lecieć. Czasami, nie chcą wpuścić do siebie kobiet w ciąży, jeśli będzie za chwilę czas rozwiązania, i tu przewoźnicy nic już nie mogą zdziałać.