X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Wrocław Lwów

już od 514 zł
31 paź 07 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Lwów

Bilety lotnicze Wrocław Lwów

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
03 lis (wto)
LOT
Lwów
09 lis (pon)
LOT
Wrocław
03 lis (wto)
LOT
Lwów
10 lis (wto)
LOT
Wrocław
03 lis (wto)
LOT
Lwów
11 lis (śro)
LOT
Wrocław
04 lis (śro)
LOT
Lwów
09 lis (pon)
LOT
Wrocław
04 lis (śro)
LOT
Lwów
10 lis (wto)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Wrocław Lwów

Przewodnik po lotach WizzAir Wrocław Lwów

Czy możemy z oferty Wrocław - Lwów korzystać w ciąży?

Jeździmy znacznie częściej, albo w sytuacjach zawodowych albo prywatnie. To oznacza, że sporo osób namyśla się, czy bycie w ciąży nie jest tutaj przeciwwskazaniem do takiej metody przemieszczania się. Jak się jednak okaże, jeżeli jedynie rozwija się ona prawidłowo i nie prezentuje żadnego zagrożenia, to spokojnie możemy zamówić tanie loty Wrocław - Lwów, rzecz jasna pamiętając o kilku wytycznych.

Czas ciąży oraz oświadczenie od ginekologa

Jeżeli planujemy korzystać z oferty na najkorzystniejsze loty , lecz będziemy w ciąży, to trzeba wiedzieć, że dobrze będzie lecieć w drugim trymestrze. Wtedy dzieciątko jest już wystarczająco rozwinięte, a więc nie zagrażają mu różnice ciśnień, a i my czujemy się lepiej. Trzeba jednak pamiętać, że nie możemy lecieć po 36. tygodniu, a na niektórych liniach przelot Wrocław - Lwów będzie zabroniony także prędzej, dlatego warto to zobaczyć. Dodatkowo, powinnyśmy sprawdzić regulamin danego przewoźnika , ponieważ każdy z nich może mieć inne wytyczne w odniesieniu do latania kobiet w ciąży, jak też przeróżne ułatwienia dla nich. Nie mniej, warto mieć przy sobie zaświadczenie od ginekologa, ponieważ jedynie książka ciąży może nie wystarczyć, aby dopuszczono nas na przelot Wrocław - Lwów.

Gdy już znajdziesz się w samolocie Wrocław - Lwów

Nie ma przeciwwskazań do lotu, to wspaniale! Teraz pamiętaj, żeby znaleźć najkrótszy lot , dzięki temu wyprawa nie będzie aż tak męcząca. W dodatku w czasie zapinania pasów dopilnuj, żeby znajdowały się one pod, a nie na brzuchu. Jeżeli potrzebujesz pomocy, proś o to załogę. Podczas lotu Wrocław - Lwów jeżeli to możliwe, wstawaj co 30 minut oraz przespaceruj się, bo siedzenie w jednej pozycji nie będzie zbyt miłym doświadczeniem. Tanie loty Wrocław - Lwów czasem oferują ciężarnym odprawę na samym początku, a także pomoc przy transporcie walizki, przez to warto się upewnić na co możesz tutaj liczyć.

Tanie loty Wrocław - Lwów nakłaniają do częstego korzystania z ich propozycji. W wielu przypadkach, ciąża nie będzie do tego przeciwwskazaniem. Jednak zawsze należy się co do tego upewnić u lekarza, jak również zapoznać się z regulaminem określonych linii lotniczych. Trzeba też przejrzeć zapisy w państwie do którego chcemy lecieć. Czasami, nie chcą wpuścić do siebie kobiet w ciąży, jeśli będzie za chwilę czas rozwiązania, i tu przewoźnicy nic już nie mogą zdziałać.