X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Madryt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
26 maj 02 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Madryt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Wrocław Madryt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Wrocław Madryt

Przewodnik po lotach Wrocław Madryt

Mamy nadbagaż na samolot Wrocław - Madryt?

Choć bardzo się staraliśmy, to mimo wszystko nie dało nam się zapakować do torby o rozmiarach nałożonych przez linie lotnicze? W tych momentach linie lotnicze mówią o nadbagażu i zaoferują konkretne rozwiązania, jakie oczywiście wiążą się z dodatkową zapłatą. Ale, trzeba mieć świadomość, co powinniśmy robić, jeżeli będziemy mieli nadbagaż.

Czy są opłaty?

Jeśli wyszło, że przekroczyliśmy ustalone wymiary oraz ciężar, to powinniśmy się liczyć z tym, że musimy za taki nadbagaż dopłacić. Tanie loty Wrocław - Madryt posiadają zazwyczaj ustaloną stałą kwotę od każdego kilograma ponad ustalenia, a u regularnych linii możemy się liczyć z tym, że im dłuższa droga, tym wyższa jest opłata. Co istotne, dość często możemy za ten nadbagaż zapłacić prędzej, czyli jeśli wiemy, że będziemy przekraczać normy ustalone przez linie lotnicze, to warto z tego korzystać. Wówczas też będziemy płacić za ten nadbagaż mniejszą kwotę, niż gdybyśmy płacili za niego już na lotnisku. Warto też mieć świadomość, że bez znaczenia czy są to linie regularne czy tanie loty Wrocław - Madryt taki bagaż nie może przekroczyć wagi 32 kg. Jeżeli tak się stanie, trzeba zabrać kolejny bagaż.

Powinniśmy rozkładać na parę walizek podczas lotu Wrocław - Madryt

Jeśli nasz bagaż przekracza ustalone normy, to musimy pakować się w kolejne walizki. Rzecz jasna będzie wiązać się to z kolejnymi płatnościami za taką drugą walizkę, a wszystkie kwoty znajdziemy na witrynie, która proponuje nam takie tanie loty Wrocław - Madryt. Co ważne, to nie mamy możliwości zabrać kilku toreb o mniejszej wadze. Możliwie jak najwięcej, ale nie przekraczając dopuszczalnego limitu, musimy włożyć do jednej torby. Cena biletu, także jeżeli zapłaciliśmy za niego tylko , nie będzie miała tu oddziaływania na wielkość możliwego bagażu. Te zasady są wyznaczone na stałe oraz trzeba je poznać jeszcze przed planowanym pakowaniem, aby potem nie było niemiłej sytuacji

.

Wiedzmy, że nadbagaż może się przydarzyć każdemu. Jednak tanie loty Wrocław - Madryt dają nam szansę wykupienia drugiego bagażu, który będzie leciał w luku bagażowym. Warto mimo wszystko wiedzieć, że płacąc za niego wcześniej, zanim znajdziemy się na lotnisku, zapłacimy mniej.