X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Malaga

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
22 kwi 29 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Malaga

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Wrocław Malaga

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Wrocław Malaga

Przewodnik po lotach Wrocław Malaga

Które urządzenia mogę zabrać do samolotu czyli szykujemy się do rejsu Wrocław - Malaga

Dzisiejszy świat zdominowały nowoczesne technologie, a ludziom coraz trudniej się bez nich obejść. Wszędzie towarzyszą nam urządzenia elektroniczne, gwarantujące rozrywkę oraz będące narzędziem komunikacji i pracy. Nie inaczej jest podczas podróży samolotem. Przygotowując się do podróży Wrocław - Malaga, z pewnością zapragniemy mieć przy sobie telefon komórkowy, czytnik albo laptop. Czy możemy je włączyć w czasie rejsu Wrocław - Malaga?

Bagaż podręczny a sprzęt elektroniczny

Jeśli decydujemy się na tanie loty Wrocław - Malaga, powinniśmy odpowiednio przygotować bagaż podręczny, szczególnie w sytuacji, gdy nie zamierzamy płacić za bagaże rejestrowane. Smartfon, tablet, czytnik czy laptop – takie urządzenia można wnieść do kabiny samolotu. Warto umieścić je właśnie w walizie podręcznej, ponieważ dzięki temu mamy je pod ręką oraz możemy zadbać o ich bezpieczeństwo. Dodatkowo musimy pamiętać, żeby poddać je kontroli. W czasie kontroli umieszcza się je w odpowiednim pojemniku.

Których urządzeń można używać podczas lotu Wrocław - Malaga?

To oczywiste, że w czasie przelotu pragnie się korzystać z posiadanych urządzeń elektronicznych, jednak w każdym przypadku trzeba pamiętać o obowiązujących zasadach. Nie powinno się używać żadnych sprzętów w czasie startu oraz lądowania samolotu. To nieistotne, czy wybiera się tanie loty Wrocław - Malaga, czy rejsy z regularnym przewoźnikiem, najlepiej czekać na sygnał o możliwości odpięcia pasów bezpieczeństwa. Za każdym razem należy używać sprzętu elektronicznego w trybie samolotowym. Przed lotem dobrze jes zapoznać się ze wskazówkami przewoźnika, gdyż w regulaminach wybranych linii ustalenia tyczące się korzystania z urządzeń tego rodzaju różnią się. Przykładowo zakazane jest wnoszenie urządzeń Samsung Galaxy Note 7 na pokład samolotu czy przewożenie go w bagażu rejestrowanym.

Wygoda pasażerów a urządzenie elektroniczne

Jeśli zechcemy uprzyjemnić sobie lot Wrocław - Malaga oglądaniem filmu na tablecie lub muzyką, pamiętajmy o innych pasażerach decydujących się na tanie loty Wrocław - Malaga. Skorzystajmy ze słuchawek, dbajmy o stosowny repertuar filmów i nie przeszkadzajmy pozostałym pasażerom w relaksie i podróży. Jeśli sprzęt elektroniczny nie pomieści się nam do walizki podręcznej i trzeba przewieźć coś w bagażu rejestrowanym, zadbajmy o ubezpieczenie turystyczne. Zabezpieczy nas ono na ewentualność zgubienia, kradzieży lub uszkodzenia bagażu i sprawi, że rejs Wrocław - Malaga przebiegnie nam spokojnie.