X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Wrocław Managua

już od 3237 zł
17 gru 24 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Nikaragua

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Nikaragua
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
12 lut (wto)
Air France
Managua
27 lut (śro)
Air France
Warszawa
16 lut (sob)
KLM
Managua
27 lut (śro)
KLM
Warszawa
16 lut (sob)
KLM
Managua
10 mar (nie)
KLM
Warszawa
16 lut (sob)
KLM
Managua
11 mar (pon)
KLM
Warszawa
16 lut (sob)
KLM
Managua
12 mar (wto)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Wrocław Managua

Przewodnik po lotach Lufthansa Wrocław Managua

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto i jak wybrać najlepszą ofertę

Planujesz długo wyczekiwany urlop Wrocław - Managua linią Lufthansa i zależy Ci na bezpiecznych i komfortowych wakacjach? Wynajęcie pokoju, wykupienie lotu i spakowanie walizki to nie wszystko, warto również pomyśleć o skorzystaniu z ubezpieczenia turystycznego. Na co należy zwrócić uwagę przy wybieraniu odpowiedniej oferty?

Dlaczego warto skorzystać z ubezpieczenia podróżnego?

Sektor turystyczny przeżywa w naszym kraju prawdziwy boom - według szacunków w ubiegłym roku urlopy planowało nawet 16 mln osób. Spora część podróżnych wybiera wycieczki poza granicami kraju - przyciąga nas wizja relaksu na piaszczystej plaży, sączenia drinków z palemką, oglądania historycznych miejsc. Odległe kierunki to cel wielu turystów, jednak co zrobić, kiedy w czasie urlopu zdarzą się niespodziewane wypadki? Rehabilitacja, leki, odwołany lot Wrocław - Managua linią Lufthansa, zagubiony bagaż, konieczność skrócenia urlopu - to wszystko może spowodować olbrzymie koszty. Następstwa sytuacji losowych złagodzi odpowiednia polisa ubezpieczeniowa, która zapewni nam nie tylko możliwość skorzystania z hospitalizacji, ale także wypłaci odszkodowanie.

Suma gwarantowana

Decydując się na najlepszą opcję warto w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na koszty gwarantowane, czyli sumę, którą towarzystwo ubezpieczeniowe jest zobowiązane pokryć. W krajach Unii Europejskiej jej najniższy pułap powinien osiągnąć 20 tys. euro, a w innych rejonach świata - nawet kilka razy więcej. Na rynku istnieją również oferty bez minimalnej kwoty gwarantowanej - jest to szczególnie istotne m.in. w USA. Dobra polisa powinna także wypłacić odszkodowanie z tytułu nieszczęśliwych wypadków.

Co jeszcze można ubezpieczyć

Towarzystwa działające na rynku proponują też ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie bagażu, wypłacenie środków z tytułu odwołanych lotów, a nawet zaangażowania ekipy ratowniczej np. w górach. Interesuje Cię lot Wrocław - Managua linią Lufthansa? Pamiętaj, żeby uważnie sprawdzić umowę - to pozwoli uniknąć różnych niejasności.