X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Mons

już od 69 zł
08 paź 15 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Belgia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Belgia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
20 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
29 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
20 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
21 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
20 lis (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bruksela
30 lis (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
10 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
13 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
20 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
27 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Mons

Przewodnik po lotach Wrocław Mons

Najlepsze polisy ubezpieczeniowe na podróż, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Wrocław - Mons

Decydując się na wakacje z biurem podróży od razu płaci się za ubezpieczenie. Jeśli jednak wybierasz się w urlop samodzielnie, będziesz potrzebować odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej. Nawet jeżeli zależy ci na tanich lotach Wrocław - Mons, warto dopłacić kilka złotych na ubezpieczenie. Sprawdź, jakie ubezpieczenie jest najbardziej przydatne na wakacjach i dlaczego często okazuje się naprawdę potrzebne.

Podstawowe ubezpieczenie turystyczne

Zdecydowanie najbardziej konieczne jest podstawowe ubezpieczenie dla turystów. Nie ważne, czy rezerwujesz tanie loty Wrocław - Mons, czy korzystasz z usług regularnych linii lotniczych, może okazać się potrzebne. Podstawowe ubezpieczenie turystyczne obejmuje i sam lot, i czas pobytu.

Polisa z reguły odnosi się do następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni cię przed utratą bagażu – jednak zabierając ze sobą wartościowe rzeczy, trzeba uzupełniająco objąć je polisą. Ponadto gwarantuje ci rejs powrotny do kraju w wypadku problemów zdrowotnych i wypłaci ci środki wydane na wizytę u lekarza za granicą, lub w razie, jeśli staniesz się ofiarą kradzieży.

Uzupełniającego ubezpieczenia dla podróżujących

Masz możliwość wybrania z uzupełniających polis ubezpieczeniowych dedykowanych dla podróżnych. Znajdziesz je w ofercie większości przedsiębiorstw ubezpieczeniowych. Możesz nie tylko dodatkowo zabezpieczyć wartościowy bagaż, lecz także w ogóle ubezpieczyć się od jego zaginięcia – jeśli zniknie i będziesz musiał oczekiwać na jego powrót, masz gwarantowane odzyskanie środków.

Część towarzystw ubezpieczeniowych proponuje również ubezpieczenia od opóźnienia lotu. Są niezwykle zadowalające, jeśli wykupiłeś bilety na przesiadkę i opóźnienie oznacza oddawanie biletów ze stratą i przymus wykupienia pokoju w hotelu. Taka sytuacja niestety nie należy do rzadkości, a wykorzystując ubezpieczenie, jesteś pewien wypłacenia straconych pieniędzy. Nie musisz obawiać się, że przez wykupienie ubezpieczenia twoje tanie loty Wrocław - Mons bardzo podrożeją – najczęściej jest to bardzo mała suma.