X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Mykonos

już od 910 zł
02 mar 09 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Mykonos

Bilety lotnicze Wrocław Mykonos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
01 maj (pią)
Lufthansa
Mykonos
03 maj (nie)
Lufthansa
Wrocław
31 lip (pią)
Lufthansa
Mykonos
09 sie (nie)
Lufthansa
Wrocław
03 sie (pon)
Lufthansa
Mykonos
09 sie (nie)
Lufthansa
Wrocław
31 lip (pią)
Lufthansa
Mykonos
07 sie (pią)
Lufthansa
Wrocław
01 maj (pią)
Lufthansa
Mykonos
04 maj (pon)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Mykonos

Przewodnik po lotach Wrocław Mykonos

Podróże samolotem Wrocław - Mykonos kobiet ciężarnych – obalamy mity

Młode mamy oczekujące na narodziny dziecka czasami nie planują rezygnować z urlopu czy odwiedzenia rodziny. Często po prostu muszą dolecieć w odległy zakątek świata, zatem decydują się na wybranie się w podróż mimo ciąży. I chociaż dużo osób zastanawia się, czy jest to bezpieczne rozwiązanie, ginekolodzy uspokajają. Podróżowanie w ciąży jest bezpieczne.

Mama bezpieczna w samolocie

Lekarze mówią, że zdrowo rozwijająca się ciąża nie jest przyczyną rezygnacji z rejsu. Jednak zanim zabukujesz bilet warto zasięgnąć porady i usłyszeć pozwolenie lekarza prowadzącego. To dlatego, że pokład samolotu to nietypowe miejsce. Zatem trzeba przekonać się, że ciąży nic nie będzie zagrażało.

Następą kwestią może być lęk przed koniecznym promieniowaniem. Obejmuje to prześwietlania w trakcie stania przy bramce odpraw. Warto jednakże zwrócić uwagę na to, że zarówno regularne linie lotnicze, jak i tanie loty na trasie Wrocław - Mykonos stosują bramki na fale elektromagnetyczne. Z tego względu są znacznie bardziej przyjazne dla zdrowia niż te z promieniami Roentgea i nie zagrażają dziecku. Możesz jednak odmówić prześwietlania i przejść kontrolę w tradycyjny sposób.

Linie lotnicze wobec kobiet ciężarnych

Przewoźnicy z reguły regulują w statucie sposób latania kobiet w zaawansowanej ciąży. Tanie loty Wrocław - Mykonos i standardowe linie lotnicze pozwalają na przeloty kobietom ciężarnym wyłącznie do pewnego momentu. Najczęściej jest to 34 tydzień ciąży, a jeśli spodziewasz się bliźniaków -28-32. Aby po upływie 28 tc móc latać samolotem możesz potrzebować także zaświadczenia od lekarza. Należy tam zawrzeć podstawowe dane o historii ciąży, które będą przydatne dla załogi samolotu, gdyby wydarzyło się coś niepokojącego. Dzięki temu możesz korzystać z szerokiej oferty tanich lotów Wrocław - Mykonos.