X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Wrocław Neapol

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
13 paź 20 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Wrocław Neapol

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Wrocław Neapol

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Wrocław Neapol

Przewodnik po lotach Ryanair Wrocław Neapol

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta podróży jest obecnie tak szeroka, że turyści mogą latać praktycznie w każdy zakątek świata. Chcesz zorganizować urlop z maluchami? Omawiamy praktyczne porady, dzięki którym zarówno podróż Wrocław - Neapol linią Ryanair, jak i sam urlop będą maksymalnie bezpieczne dla dziecka.

Profilaktyczna wizyta u lekarza

Jest to niezbędne nie tylko przy wycieczkach do egzotycznych miejsc. Przed podróżą warto odwiedzić z dzieckiem lekarza, żeby być pewnym, że podróż będzie dla niego bezpieczna. Należy również sprawdzić stan uzębienia u specjalisty czy zrobić badania na alergie pokarmowe - pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemności w czasie wyjazdu. W przypadku egzotycznych destynacji warto poddać dziecko szczepieniom.

Sprawdź przed wylotem

Jeśli wyjeżdżacie w obrębie strefy Schengen, warto wyrobić sobie bezpłatnie Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która udokumentuje uprawnienia do opieki medycznej. Istotnym dokumentem jest również dowód osobisty, a w przypadku wyjazdów poza Unię Europejską - paszport dla dziecka.

Podróżujcie spokojnie

Choroba to ostatnia rzecz, która powinna zdarzyć się w w czasie wyjazdu. Odpowiednia polisa ubezpieczeniowa to najlepsze rozwiązanie, które pokryje koszty leczenia, opóźnionego lotu, wizyty u stomatologa czy transportu medycznego. Obecnie ubezpieczenia można wykupić przez internet, co bardzo upraszcza cały proces.

Komfort w samolocie Wrocław - Neapol linią Ryanair

Nie każde dziecko dobrze zniesie wielogodzinną podróż samolotem. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - zabierzcie ze sobą ulubioną figurkę, a także miękką poduszkę. Dobrym sposobem jest wręczenie dziecku niewielkich przekąsek przed wylotem.

Zawartość walizek

Przed Wami lot Wrocław - Neapol linią Ryanair? Apteczka to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej torby. Powinny trafić do niej leki przeciwbiegunkowe, przeciwgorączkowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kosmetyki przeciwsłoneczne, ale czasem potrzebne są także bandaż, mokre chusteczki, preparaty witaminowe czy środki nawadniające.