X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Wrocław Odessa

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Wrocław Odessa

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Lufthansa Wrocław Odessa

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Lufthansa Wrocław Odessa

Przewodnik po lotach Lufthansa Wrocław Odessa

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto i jak wybrać najlepszą ofertę

Od dawna planowałeś długo wyczekiwany urlop Wrocław - Odessa linią Lufthansa i chcesz zadbać o każdy detal? Oprócz wynajęcia pokoju, zabukowania biletu lotniczego i zabrania najważniejszych rzeczy, warto również zainteresować się ofertami polis turystycznych. Dlaczego jest to tak ważne?

Dlaczego warto skorzystać z ubezpieczenia podróżnego?

Polacy pokochali podróże - według szacunków w zeszłym roku na wczasy wybierało się ponad 80% respondentów. Duża część turystów wybiera urlopy poza granicami kraju - przyciąga nas możliwość odpoczynku na gorącej plaży, picia drinków z palemką, oglądania pomników przyrody. Odległe destynacje to marzenie wielu turystów, jednak co zrobić, kiedy w czasie urlopu wystąpią niespodziewane sytuacje? Leczenie szpitalne, leki, opóźniony lot Wrocław - Odessa linią Lufthansa, skradziony bagaż, perspektywa skrócenia urlopu - to wszystko może spowodować wysokie koszty. Następstwa wypadków złagodzi dobrze dobrana polisa ubezpieczeniowa, która zagwarantuje nam nie tylko możliwość skorzystania z opieki medycznej, ale także wypłaci odszkodowanie.

Suma gwarantowana

Wybierając ofertę warto w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na sumę ubezpieczenia, którą towarzystwo ubezpieczeniowe jest zobowiązane pokryć. W krajach UE jej minimalna wysokość powinna oscylować na poziome kilkunastu tysięcy euro, zaś poza nią - nawet kilka razy więcej. Na rynku istnieją też oferty bez minimalnej kwoty gwarantowanej - jest to szczególnie ważne m.in. w Stanach Zjednoczonych. Dobra polisa powinna także zapewnić odszkodowanie z tytułu doznania uszczerbku na zdrowiu.

Dodatkowe elementy polisy

Firmy działające na rynku proponują też ubezpieczenia OC, ubezpieczenie walizek, wypłacenie środków z tytułu odwołanych lotów, a nawet zaangażowania ekipy ratowniczej np. w górach. Interesuje Cię lot Wrocław - Odessa linią Lufthansa? Zwróć uwagę na to, żeby uważnie sprawdzić OWU - to pozwoli uniknąć rozczarowań.