gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Oradea

już od 338 zł
24 paź 31 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rumunia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rumunia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
21 paź (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
22 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
07 lis (śro)
Ryanair
Bukareszt
21 lis (śro)
Ryanair
Gdańsk
07 lis (śro)
Ryanair
Bukareszt
23 lis (pią)
Ryanair
Warszawa
19 paź (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
22 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
22 paź (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
24 paź (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Oradea

Przewodnik po lotach Wrocław Oradea

Co sprawdzić przed podróżą Wrocław - Oradea? Krótka lista wskazówek dla turystów

Lecisz w podróż Wrocław - Oradea, zanim wyruszysz warto sprawdzić kilka istotnych rzeczy i informacji, aby cała podróż przebiegła bez problemów a niespodziewane sytuacje nie zepsuły pięknych wspomnień z Wrocław - Oradea. Aby Ci w tym pomóc przygotowaliśmy ten niewielki informator.

Najważniejsze dokumenty, czyli o czym nie możesz zapomnieć!

Podstawowym dokumentem uprawniającym do podróżowania poza granicę Polski, jest paszport. Czasem wystarczy tylko dowód osobisty lub inny dokument zawierający Twoje dane. Niezbędny jest również bilet papierowy. Dlatego przed podróżą poleca się odpowiednio wcześniej sprawdzić do kiedy ważne są dokumenty, aby uniknąć przykrej niespodzianki w trakcie check-in oraz czy informacje na bilecie są tożsame z dokumentem, który wykorzystałeś do zakupu biletu. W zależności od wybranej trasy Wrocław - Oradea upewnij się, czy nie potrzebujesz innych dokumentów obligatoryjnych do uzyskania zgody na pobyt i poruszanie się po mieście docelowym. Zazwyczaj mowa tu, o takich dokumentach jak wiza tranzytowa, aktualne szczepienie przeciwko chorobom przenoszonym przez moskity lub inne owady, ubezpieczenie podróżne. Pamiętaj, że obowiązek załatwienia tych dokumentów zawsze leży w gestii pasażera. Zasady wjazdu do poszczególnych państw znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Jeśli zamierzasz lecieć z niemowlakiem dla niego również musisz mieć przy sobie odpowiednie dokumenty, w tym pisemna zgoda drugiego rodzica, w przypadku podróży w pojedynkę. Zanim udasz się na lotnisko przeczytaj, o której godzinie organizator lotu przewidział odprawę biletowo-bagażową. W przypadku odprawy tradycyjnej po uzyskaniu karty pokładowej oraz kwitu bagażowego zaleca się sprawdzić czy dane, które się na nich znajdują zgadzają się ze stanem faktycznym. W praktyce oznacza to, że trzeba zweryfikować poprawność imienia i nazwiska, kod lotu, kierunek podróży, a w przypadku bagażu rejestrowanego czy na kwicie bagażowym również wszystko jest poprawne. Jeśli wybrałeś odprawę online koniecznie sprawdź czy posiadasz wszystkie, prawidłowo zadrukowane karty pokładowe i kwit bagażowy.

Tańszy lot z przesiadką do Wrocław - Oradea- o czym warto pamiętać, przy wybraniu takiego wariantu?

W zależności od miejsca, w którym następuje przesiadka, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym znajduje się Twoje lotnisko przesiadkowe. Pamiętaj tylko , że wyjście z lotniska w czasie przesiadki nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dany kraj wymaga wizy wjazdowej, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale oczekują przebywania na lotnisku krócej niż dobę i posiadania biletu z nazwą lotniska w Oradea. Dlatego przed lotem warto szczegółowo zapoznać się z przepisami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych destynacji opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ponadto zawsze weryfikuj, czy dane z karty pokładowej zgadzają się z tym, co wyświetla tablica informacyjna na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć przykrej niespodzianki.

Co jeszcze sprawdzić przed wylotem Wrocław - Oradea?

Oczywiście poza wymaganymi formalnościami warto zapoznać się z regulaminem przewoźnika, z usług którego korzystamy, dotyczącym transportu bagażu, co zrobić w sytuacji,gdy Twoja torba zaginie lub ulegnie uszkodzeniu z winy linii lotniczych lub co zrobić w przypadku odwołania lub opóźnienia samolotu. Dodatkowo zanim zaczniesz pakować bagaż sprawdź jakie limity wagi i wielkości określił operator lotu w odniesieniu do bagażu podręcznego, jak również dla bagażu głównego oraz czego absolutnie nie możesz zabrać ze sobą. Jeśli na stronie linii lotniczych nie będzie stosownej informacji, znajdziesz ją na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jak już przeczytasz wszystkie najistotniejsze informacje pozostaje tylko zagłebić się w lekturze przewodnika, co warto obejrzeć, gdzie warto spróbować lokalnych specjałów kulinarnych i jakiej pogody spodziewać się na czas pobytu.

Zobacz jacy przewoźnicy latają na trasie Wrocław - Oradea