X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Osijek

już od 251 zł
13 cze 20 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Chorwacja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Chorwacja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
30 cze (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Split
07 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
02 sie (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Split
09 sie (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
25 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Split
06 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
30 cze (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Split
09 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Londyn
05 lip (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Split
08 lip (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Osijek

Przewodnik po lotach Wrocław Osijek

Najlepsze ubezpieczenia podróżne, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Wrocław - Osijek

Kupując wakacje w biurze podróży natychmiast zostaje wykupione ubezpieczenie. Jeśli jednak organizujesz urlop osobiście, możesz potrzebować dodatkowej polisy. Nawet jeśli zależy ci na tanich lotach Wrocław - Osijek, powinno się zapłacić parę złotych na polisę. Sprawdź, jakie ubezpieczenie jest najbardziej przydatne na wakacjach i dlaczego może okazać się naprawdę potrzebne.

Standardowe ubezpieczenie podróżne

Zdecydowanie najważniejsze jest standardowe ubezpieczenie turystyczne. Obojętnie, czy decydujesz się na tanie loty Wrocław - Osijek, czy korzystasz ze regularnych linii lotniczych, jest przydatne. Podstawowe ubezpieczenie podróżne wlicza i rejs samolotem, i wakacje.

Polisa ubezpieczeniowa z reguły dotyczy następstw nieszczęśliwych wypadków. Może także uchronić cię przed stratą spowodowaną zaginięciem walizki – jednak przewożąc drogie przedmiotu, należy uzupełniająco je ubezpieczyć. A także zapewnia ci powrót do domu w wypadku problemów zdrowotnych i wypłaci ci pieniądze za leczenie poza granicą, lub w razie, jeśli padniesz ofiarą złodzieja.

Inne ubezpieczenia dla podróżujących

Masz możliwość skorzystania z fakultatywnych polis ubezpieczeniowych dedykowanych dla turystów. Znajdziesz je w ofercie większości towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz nie tylko dodatkowo ubezpieczyć wartościowy bagaż, lecz także w ogóle ubezpieczyć się od jego zgubienia – jeżeli zniknie i będziesz musiał na niego czekać, masz zagwarantowane odzyskanie pieniędzy.

Niektóre z przedsiębiorstw ubezpieczeniowych proponuje także polisy od opóźnienia samolotu. To bardzo korzystne, jeśli wykupiłeś bilety na przesiadkę i spóźnienie będzie dla ciebie oznaczać oddawanie biletów ze stratą i konieczność spędzenia nocy w hotelu. Taki rozwój wypadków bynajmniej nie zdarza się sporadycznie, a sięgając po ubezpieczenie, jesteś pewien odzyskania straconych środków. Nie musisz obawiać się, że z powodu ubezpieczenia twoje tanie loty Wrocław - Osijek zaskakująco podrożeją – z reguły jest to naprawdę niewielka kwota.