X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Pristina

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Pristina

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Wrocław Pristina

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Wrocław Pristina

Przewodnik po lotach Wrocław Pristina

Sprzedaż biletu na samolot innemu podróżnemu – czy to możliwe?

Znalazłeś bilet w tanich lotach  Wrocław - Pristina kilka tygodni przed podróżą, ale przed wylotem przydarzyło się coś i nie możesz skorzystać z niego? W pierwszym odruchu myślisz: „odsprzedać komuś”. Powiemy ci, czy takie rozwiązanie jest możliwe i co powinieneś zaplanować.

Sprzedaż biletu lotniczego

Firmy lotnicze, zarówno tanie loty Wrocław - Pristina, jak i standardowe, umożliwiają odstąpienie miejsca w samolocie innemu pasażerowi. Jednakże jest kilka warunków. Musisz pamiętać, że są to bilety imienne, z tego powodu nadrukowano na nich twoje dane. Dlatego bilet trzeba odstąpić odpowiednio wcześniej i zrobić to oficjalnie.

Odsprzedanie lub oddanie biletu trzeba zgłosić do linii lotniczych chociażby parę dni przed odlotem. W tym czasie trzeba wykonać przebukowanie biletu i przypisanie go do innej osoby. Wiąże się to rzecz jasna z dodatkową opłatą, która niestety jest dość wysoka.

Rezygnuj z biletu bez kosztów

Jeśli nie znajdzie się ktoś, kto odkupi od ciebie bilet, okazuje się, że miejsce po prostu przepadnie, możesz stracić również pieniądze. Jednak możesz się ubezpieczyć przed taką ewentualnością.

Polisa ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z biletu to wspaniałe rozwiązanie. Możesz za nie zapłacić w trakcie kupowania biletów. Dzięki niemu, kiedy pojawią się okoliczności, przez które nie możesz jechać, czyli dla przykładu z powodu zdrowia, możesz bez konsekwencji wycofać się z podróży. Tradycyjne linie lotnicze i tanie loty Wrocław - Pristina nie naliczą żadnych kosztów, a towarzystwo ubezpieczeniowe zwróci ci kwotę wydaną na bilet.

Przewoźnicy

Obowiązkowo sprawdź, którzy przewoźnicy kursują na trasie Wrocław - Pristina