X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Pristina

już od 1540 zł
19 sie 26 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wrocław Pristina

Bilety lotnicze Wrocław Pristina

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
15 sie (sob)
Lufthansa
Pristina
24 sie (pon)
Lufthansa
Wrocław
18 sie (wto)
Austrian Airlines
Pristina
24 sie (pon)
Lufthansa
Wrocław
15 sie (sob)
Lufthansa
Pristina
22 sie (sob)
Lufthansa
Wrocław
18 sie (wto)
Austrian Airlines
Pristina
22 sie (sob)
Lufthansa
Wrocław
16 sie (nie)
Austrian Airlines
Pristina
24 sie (pon)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Pristina

Przewodnik po lotach Wrocław Pristina

Sprzedaż biletu na samolot innemu podróżnemu – czy to możliwe?

Znalazłeś bilet w tanich lotach  Wrocław - Pristina kilka tygodni przed podróżą, ale przed wylotem przydarzyło się coś i nie możesz skorzystać z niego? W pierwszym odruchu myślisz: „odsprzedać komuś”. Powiemy ci, czy takie rozwiązanie jest możliwe i co powinieneś zaplanować.

Sprzedaż biletu lotniczego

Firmy lotnicze, zarówno tanie loty Wrocław - Pristina, jak i standardowe, umożliwiają odstąpienie miejsca w samolocie innemu pasażerowi. Jednakże jest kilka warunków. Musisz pamiętać, że są to bilety imienne, z tego powodu nadrukowano na nich twoje dane. Dlatego bilet trzeba odstąpić odpowiednio wcześniej i zrobić to oficjalnie.

Odsprzedanie lub oddanie biletu trzeba zgłosić do linii lotniczych chociażby parę dni przed odlotem. W tym czasie trzeba wykonać przebukowanie biletu i przypisanie go do innej osoby. Wiąże się to rzecz jasna z dodatkową opłatą, która niestety jest dość wysoka.

Rezygnuj z biletu bez kosztów

Jeśli nie znajdzie się ktoś, kto odkupi od ciebie bilet, okazuje się, że miejsce po prostu przepadnie, możesz stracić również pieniądze. Jednak możesz się ubezpieczyć przed taką ewentualnością.

Polisa ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z biletu to wspaniałe rozwiązanie. Możesz za nie zapłacić w trakcie kupowania biletów. Dzięki niemu, kiedy pojawią się okoliczności, przez które nie możesz jechać, czyli dla przykładu z powodu zdrowia, możesz bez konsekwencji wycofać się z podróży. Tradycyjne linie lotnicze i tanie loty Wrocław - Pristina nie naliczą żadnych kosztów, a towarzystwo ubezpieczeniowe zwróci ci kwotę wydaną na bilet.

Przewoźnicy

Obowiązkowo sprawdź, którzy przewoźnicy kursują na trasie Wrocław - Pristina