X
Ładowanie...

Tanie loty Wrocław Resita

już od 414 zł
04 cze 11 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rumunia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rumunia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
10 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
27 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Bukareszt
05 lip (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Bukareszt
06 lip (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Bukareszt
07 lip (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Bukareszt
08 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wrocław Resita

Przewodnik po lotach Wrocław Resita

Osoba niepełnosprawna w czasie lotu Wrocław - Resita – co trzeba wiedzieć?

Nie tylko w pełni sprawni pasażerowie decydują się na samolot jako środek transportu i dokonują rezerwacji na tanie loty Wrocław - Resita, również osoby niepełnosprawne korzystają z komfortu, jaki gwarantuje podróż podniebna. Warto się dowiedzieć, jakie przywileje ma osoba niepełnosprawna korzystająca z usług linii lotniczych i o czym musi pamiętać przed wylotem.

Planujemy lot Wrocław - Resita w taki sposób, by zagwarantować wygody i bezpieczeństwo osobie niepełnosprawnej

Nieistotne, czy decydujemy się na tanie loty Wrocław - Resita, czy połączenia tradycyjnych linii lotniczych, na pewno możemy liczyć na udogodnienia zaprojektowane z myślą o osobach niepełnosprawnych. Jeśli niepełnosprawny podróżuje samotnie, może mieć zapewnioną fachową opiekę na terenie portu lotniczego, a także w trakcie lotu, jednakże fakt ten trzeba zgłosić możliwie szybko, najlepiej już w chwili rezerwowania biletu na tanie loty Wrocław - Resita. Zanim dokona się rezerwacji warto zaznajomić się z wachlarzem usług, bo personel nie posiada uprawnień do wszelkich działań. Z myślą o komforcie pasażera, trzeba wybierać dogodne rejsy, chociażby te, co nie trwają za długo. Na stronie FRU.pl bez trudu sprawdzimy, ile czasu zajmują wybrane loty .

Wyznaczone fotele na pokładzie

Już w momencie rezerwacji biletów na tanie loty Wrocław - Resita trzeba powiadomić przewoźnika o specjalnych potrzebach pasażera, ponieważ dzięki temu zyska on odpowiednią opiekę. W kabinie samolotu znajdują się wyznaczone miejsca dla osób niepełnosprawnych. Na dodatek linie lotnicze dysponują profesjonalnym sprzętem, na przykład wózkiem inwalidzkim, jak też zabierają na pokład sprzęt, który należy do podróżnego. Z powodu ograniczonego miejsca oraz wyposażenia natychmiastowe poinformowanie przewoźnika o przelocie osoby niepełnosprawnej jest bardzo ważne. Zazwyczaj pasażer towarzyszący niepełnosprawnemu ma zapewnione miejsce u jego boku.

Pies przewodnik oraz sprzęt medyczny na pokładzie

Podróż samolotem może się pasażerom niepełnosprawnym zdawać stresująca, jednakże przewoźnicy z pewnością uczynią wszystko, aby była ona dla podróżnego jak najdogodniejsza. Jeśli podróżny wybierający tanie loty Wrocław - Resita korzysta z opieki psa przewodnika, zwierzę towarzyszy swojemu podopiecznemu w kabinie i nie musi podróżować w klatce bądź bagażowym luku. Nie trzeba także martwić się bagażem, ponieważ wózek inwalidzki, kule czy balkonik nie są częścią bagażu podręcznego i nie wchodzą w jego limity.