X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Wrocław Reykjavik

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Wrocław Reykjavik

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Wrocław Reykjavik

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Wrocław Reykjavik

Przewodnik po lotach WizzAir Wrocław Reykjavik

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta podróży jest obecnie tak rozbudowana, że turyści mogą latać w najbardziej odległe zakątki świata. Chcesz zorganizować wakacje z maluchami? Przedstawiamy praktyczne porady, dzięki którym zarówno przelot Wrocław - Reykjavik linią Wizz Air, jak i sama wycieczka przebiegną bez problemu.

Sprawdź stan zdrowia malucha

Jest to niezbędne nie tylko przy wycieczkach do egzotycznych krajów. Przygotowania do podróży z maluchem należy rozpocząć od odwiedzin u lekarza, żeby upewnić się, że podróż będzie dla niego bezpieczna. Należy też sprawdzić stan uzębienia u dentysty czy zrobić testy na alergie pokarmowe - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. W przypadku egzotycznych destynacji warto wykonać odpowiednie szczepionki.

Jakie dokumenty będą potrzebne

Jeśli wyjeżdżacie w obrębie strefy Schengen, warto wyrobić sobie za darmo Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która udokumentuje polskie ubezpieczenie zdrowotne. Ważnym dokumentem jest również dowód tożsamości, a w przypadku podróży poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Polisa dla turystów

Każdy rodzic chce dbać o komfort swoich dzieci. Dobre ubezpieczenie to najlepsza opcja, która pokryje koszty pobytu w szpitalu, opóźnionego lotu, kradzieży rzeczy osobistych oraz transportu medycznego. Obecnie umowę można zawrzeć przez internet, co bardzo upraszcza cały proces.

Jak przetrwać w samolocie Wrocław - Reykjavik linią Wizz Air

Kilkugodzinna trasa potrafi wykończyć nawet najbardziej cierpliwego malucha. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną figurkę, a także miękką poduszkę. Dobrym sposobem jest wręczenie dziecku drobnych upominków przed wejściem na pokład.

Skompletuj apteczkę

Przed Wami lot Wrocław - Reykjavik linią Wizz Air? Kosmetyczna z lekami to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej walizki. Powinny trafić do niej leki przeciwbiegunkowe, przeciwbólowe, preparaty dezynfekujące, kosmetyki z filtrem, ale przydatne okazują się również plastry, mokre chusteczki, antybiotyki czy środki nawadniające.